Nivea?

  • 2 320
  • 35
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 966
Какви впечатления имате относно NIVEA??
Кремове за лице,почистващи лосиони...
Доволни ли сте от тази марка?

Скоро си взех в една промоцийка крем за лице + тоник за = за 9 лева някаде и двете.И бях много очарована,защото всеки от двата продукта по отделно са на тази цена.
Но като се прибрах вкъщи видях че срока на годност е до края на годината,явно затова са ги пуснали в промоции на половин цена, за да ги изчистят...

Та вие какво мислите за продуктите им?

# 1
  • Мнения: 6 155
По принцип съм доволна от повечето продукти  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 616
Аз съм много доволна от душ геловете им.

# 3
  • Мнения: 46 434
Аз съм много доволна от почистващия крем за лице за суха кожа, от шампоаните и балсамите и от душ геловете  Wink

# 4
  • Мнения: 5 299
 булевардна козметика Naughty

# 5
  • Мнения: 71
На мен от шампоаните на Нивея не ми стои хубаво косата.Но за детето съм ползвала почти всичко на Нивея и съм много доволна.Крема за ръце също ми деиства добре на кожата.

# 6
  • Мнения: 3 537
За сега единствено от шампоаните не съм доволна.Не мога да си оформя добре косата и трудно се разресва,все едно съм я мила с обикновен сапун.
Останалите продукти като бебешки,кремове за лице ,ръце,душ гелове и лусиони за тяло са им хубави.

# 7
  • Мнения: 1 205
Ползвам шампоана против пърхут, гела за измиване на лица и един бебешки крем - ползвам го за себе си, бебе нямам още Simple Smile . Доволна съм от продуктите. Майка ми ползва един крем флуид против бръчки и тя също е много доволна. Не споделям мнението, че е булевардна козметика.

# 8
  • Мнения: 3 360
Аз ги харесвам,отдавна използвам техни продукти и съм доволна Hug

# 9
  • Мнения: 810
Имам приятелка, която е алергична към всичко друго освен Нивеа. Това ги прави много добри оттук нататък. И какво значи булевардна козметика? Важното е кожата ти да е овлажнена и почистена. Другото е игра на химикали. На мен ми се възпали кожата под очите от Ланком и от Клиник. Сега ползвам Шисейдо и съм доволна. Но от Нивеа също съм много доволна!

# 10
  • Мнения: 4 187
Имат добри продукти!

# 11
  • Мнения: 1 111
булевардна козметика Naughty
не съм доволна....шампоаните са кофти,както и крема им за тяло...
Може би само дезодорантите стават.Ролковите им лепнат и стоят мазно...УФФФ

# 12
  • София
  • Мнения: 9 395
Не съм им фен! Naughty
Определено ми е втръснала тази миризма -от години-една и съща.
Виж, иначе, ползвам цялата им бебешка козметика за Лора (+ тази на Клоран Simple Smile)
Освен това кремовете им идват някак си тежки и мазни, не попиват много.
Виж -за ръце и тяло може.
Но за лице - Naughty Stop

# 13
  • София
  • Мнения: 3 328
Изривам се от всички техни продукти, с изключение на безароматния стик против изпотяване. Това, което се внася у нас, е много далеч от качествената немска Nivea, както съм имала повод не веднъж да установя и да напиша тук /не само по повод на тази марка/.

# 14
  • Мнения: 506
Шампоаните и душ геловете не ми понасят,но ползвам крем за лице,тоалетно мляко и лосион за тяло и съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт