Фотоепилация в Бургас

  • 9 448
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 49
Някой от Бургас би ли ми препоръчал козметично студио където ползват апарат PTF за фотоепилация? Има ли доволни ? Благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 2
За Бургас не знам , но във Варна най-добрите в лазерната епилация БОРЕКС са открили център
на бул.Съборни 11 ет2 тел 052-606716  или моб 0885-331125.Фотоепилацията не е толкова ефективна и доста послъгват, като казват , че премахвала руси и бели косми - да, да - ама не!

# 2
  • Мнения: 49
Благодаря за отговора, малко ми е далеч да ходя до Варна за епилация, иначе хубав град, а и за ти кажа малко ме е страх с лазер Simple Smile

# 3
  • Мнения: 282
Аз съм си правила в Beauty Gallery фотоепилация на горна устна-8 или 9 процедури,но резултат не видях,така че спрях. Явно резултат има на местата,където косъмът е по-тъмен и дебел.

# 4
  • Несебър
  • Мнения: 14
За Бургас не знам, но в Несебър има апарат за фотоепилация. Козметичката се казва Галя и по принцип е много добра. Ходя при нея от 14 години и не бих я сменила. Апарата си го купи преди около 8 месеца. Цената е 4 лв. на импулс. Аз си правя на устните и под мишници. При някои космите оредяват след 3-4 пъти, на други им трябва повече, зависи от космите. Ако си ходила на кола маска ще паднат по-лесно, ако си ги бръснала по-трудно. Телефона и е 0554/44692.

# 5
  • Мнения: 648
  Д-р Джорова, срещу 1-во РПУ. До сега не съм чула лоши отзиви, напротив Peace

# 6
  • някъде там
  • Мнения: 44
само в Борекс момичета !!!Имам приятели в София които пробваха  в други салони но ефект нулев !

# 7
  • Мнения: 49
Разбрахме че за София в Борекс, но Борекс в Бургас няма

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 703
prolet_1 изчисти си кутията за да може да приемаш съобщения Hug

# 9
  • Мнения: 11
аз ходих в Пикасо и мисля пак да ходя след 2 седмици , ама сега като ми казахте Само в Борекс..... newsm78

Някой пробвал ли е Пикасо за повече процедури?Аз съм само на трета......и от ноември не съм ходила.Но пък под едната мишница сега видях малко оредяване на места-все едно ме е кълвал мулеца hahaha

# 10
От всичко написано не ми стана ясно, къде точно в Бургас има  фотоепилация?Ако някои е ходил доволен ли е, какви са цените,има ли ефект?

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 703
аз ходя тук  - Салон Стил - Славейков, блок1А , 0899864678 Ваня , процедурите съм ги почнала есента и съм доволна, ефект има и то голям, но зависи от косъма , за колко време ще се повлияе, ще те излъжат ако ти кажат за три процедури и си готова, успех. Simple Smile

# 12
  • Мнения: 629
Аз ходих в Бургас при доктор Джорова. Поне е дерматолог, а не козметичка. Намира се срещу първо РПУ.

# 13
  • Хасково
  • Мнения: 224
Аз ходих в Бургас при доктор Джорова. Поне е дерматолог, а не козметичка. Намира се срещу първо РПУ.
Каква е цената при нея?

# 14
  • Мнения: 629
Ами не знам какво искаш да си епилираш. Аз ходих за горна устна и цената на процедурата беше 25 лв. Най-добре и звънни по телефона и я попитай за това, което конкретно те интересува. В сайта също няма цени.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт