Бременна ли съм?

  • 5 310
  • 82
  •   1
Отговори
Здравейте на всички мами,
Не искам да ме помислите за някоя уплашена тинейджърка която се страхува да не е бременна...
Проблема ми е следния. Знам, че е рано, но нямам опит никакъв.
С приятелят ми сме заедно от 4 години и вчера за първи път свърши в мен, с мое съгласие естествено.(не искам да звуча брутално)
И си казах, че ако ни е писано ще стане. Днес като станах, без да се сещам за това ми стана лошо от пастата за зъби, а и като пушех също ми ставаше гадно. Направих си тест но е отрицателен. Знам,че е рано де. Но има ли шанс да съм бременна а теста да не го отчита?
При нас е малко сложно, защото имах проблеми, януари месец по време на цикъл получих кръвоизлив, пих много лекарства и в средата на февруари спрях противозачатъчни (а знам,че има шанс като ги спреш да забременееш по-лесно)
На 20 години съм приятелят ми на 25 и искаме бебе, а и сега в петък пък заминавам за Кипър за лятото да работя... Много е сложно сега, но стана спонтанно това решение. Живеем двамата, заедно сме отдавна и ни се иска и бебе да имаме. Но главния ми въпрос е може ли да съм бременна а теста да не го отчита защото е рано,  newsm10 newsm03

# 1
  • Мнения: 3 294
Уау   Shocked , дали си бременна може само врачка да ти каже на този етап . Ако правилно съм разбрала вчера сте имали полов акт и приятеля ти е свършил в теб , то от вчера до днес няма как да забременееш . Да не говорим че тест най-рано един ден след закъснение на цикъла може да направиш . За симптоми на бременност също е изключително рано . А това че си имала проблеми преди не би трябвало да те притеснява и да ти вкарва лоши мисли в главата  Peace

# 2
  • Мнения: 1 046
От вчера до днес да си бременна, няма как да ти каже който и да е, а това, че ти е станало лошо, може и да е от внушение и притеснение. А пък и да си бременна, не може за по-малко от 24 часа по такъв начин да го регистрира организма ти, че чак да се почувстваш некомфортно от храна или течност или цигара. Минимум 10 дена трябва да минат, за да почнат хормоните да ти погаждат лоши номера с обонянието.

# 3
  • Мнения: 9 427
Господи,вчера свършил в теб и днес бременна?И вече пък и синптоми? ooooh! ooooh! ooooh!Ти наистина не си уплашена тинейджърка,а незнаеща.Преди да поискаш дете не е лошо да се поинтересуваш как се прави!
То бива,то може,ама като тази глупост не вярвах,че ще срещна из форума.
И сега по въпроса ти да възможно е да забременееш,но чак пък симптоми за бременност на първия ден Naughty

# 4
  • Мнения: 3 641
Ако правилно те разбрах, вчера е бил половия акт. В такъв случай искам да ти кажа, че все още може и да не е станало имплантирането на яйцеклетката, спераматозоидите пътуват по фолопиевите тръби до 5 часа. Така,че просто е невъзможно.
Най-рано кръвен тест след 11 дена. Обикновен уринарен на първия ден от закъснението.
В никакъв случай не ти е станало лошо, защото си бременна ,а от внушение.
Пожелава ти успех Peace

# 5
  • Мнения: 2 374
Е хем искате дете,хем пък заминаваш да работиш в Кипър.
За симптоми абсурд-прекалено рано е.Тест поне 1 ден след закъснението на цикъла ти.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 834
По-чувствителен тест би могъл евентуално да ти отчете резултат на 2-3 -тия ден след закъснението.А вие сте иамли контакт вчера Shocked.Не си втълпявай разни неща.Възможно е някои жени да изпитват определени симптоми на бременност под влияние на внушението/желанието да са бременни.
Ако ви е писано ще стане,но бъди търпелива.Това не е като да си купиш играчка.Трябва да бъдеш готова да промениш изцяло живота и приоритетите си.

# 7
  • Мнения: 4 965
Я по-добре влез в сайта и попрочети що е това имплантиране, зачеване, забременяване и т.н.
От вчера до днес няма как да си бременна, споко.
И ако наистина си на 20 г., жалко. На тази възраст би трябвало да поназнайваш нещо. И другия път пиши до някой сайт с ясновидци...

# 8
  • Мнения: 306
то не знам да се смея ли или да  #2gunfire ... тия работи се учат в осми клас по биология бе, момиче... пък и симптоми... пък и гадене...

# 9
Ами аз за това не исках да пиша, защото знаех,че ще има хора които да се заяждат. За по горното мнение незнаеща,че съм била - ДА аз го и написах. Не съм била бременна и незнам, не съм се и интересувала, защото не съм искала дете. Просто попитах. И го направих по учтив начин. Не смятам, че трябва да ме нападаш така. И знам, че може да си внушавам сама. Просто попитах.... Съжалявам, че попитах наистина. А това,че заминавам може и да се върна както съм отишла това не ме притеснява. Жалко,че вместо да помагате на незнаещите да знаят някои от вас се подиграват, аз, че съм на 20 не бих го направила....

# 10
  • Мнения: 1 558
Твърде е рано за да се каже дали си бременна.Ако ти е станало лошо със сигурност не е от това Naughty Може просто да ти е паднало кръвното newsm78

# 11
  • София
  • Мнения: 44 014
Няма никакъв начин толкова рано да имаш признаци или да ти отчита теста.
Тестовете отчитат най-рано (и то само някои) седмица след акта, нормалните  от деня на закъснение на месечният ти цикъл.

Ако не искаш да забременяваш - има ескалепе - хапчета  пият се до 72 часа след половия акт за да предотвратят зачеването, ако не са минали - вземи си, но със всеки изминал час, намалява и  шанса да предотвратят бременност....

Иначе - аз лично точно така забременях, от раз..... та....да възможност да си бременна има...но няма как да разбереш на следващият ден.

# 12
  • Мнения: 306
абе миличка, никой не се заяжда, но нещата опират не до това дали си била бременна, а до съвсем бегли познания. това, че си на 20 години не те оправдава в никой случай. вярно, че има неща, за които се пита, ама сама си отговори- ти като започнеш да се разболяваш още отпървия ден ли имаш всички симптоми или малко по- късно. Надина ти го е казала най- добре. хайде със здраве и чети малко повечко.

# 13
  • Мнения: 1 187
Твърде е рано за да се каже дали си бременна.Ако ти е станало лошо със сигурност не е от това Naughty Може просто да ти е паднало кръвното newsm78
  Peace От мен късмет!

# 14
  • Мнения: 645
момичета стига сте нападали авторката,явно момичето наистина не знае, просто пита дали е възможно да е бременна
Та по въпроса теста ще ти отчете когато има поне ден закъснение,имай търпение щом желаеш бебе,не се самонавивай,чак за симптоми на бременност,но ти пожелавам успех с бебеправенето и скоро да се похвалиш с  EFP

Общи условия

Активация на акаунт