В чия чужда кожа бихте искали да влезете и защо?

  • 1 793
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 155
Представете си, че можехте да бъдете някой друг за един ден, кой би бил той? Може и да е за повече от един ден, зависи от личността  Mr. Green

# 1
  • Мнения: 4 965
Бих искала за 1 ден да намъкна кожата на един конкретен мъж в моя живот, за да разбера какви мисли се въртят в главата му - особено напоследък, откакто се правим на непознати.
От известните личности бих се пробвала 1 ден в кожата на Пинк - много луда мацка е и ме кефи - искам да разбера наистина ли е толкова луда, всъщност.
В кожата на политици и подобни не ми се влиза...

# 2
  • Мнения: 606
Ще ме е гнус.
Виж, кожено якенце може.

# 3
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 818
нямам желание да влизам в кожата на който и да е. желаещ да влезе в мойта кожа?

# 4
  • Мнения: 17 402
Не ща. Предпочитам да мога да чета мисли.

# 5
  • Мнения: 4 892
В много чужди кожи. За по ден, че няма да ми остане време да си живея в моята. Бих искала да погледна света от всякъде, а един живот не ми стига, няма и да ми стигне. Искам да съм известна, да съм африканка, да съм учена, да съм мъж, да съм спортистка, танцьорка, да съм, да съм.........Да почувствам всякакви емоции!
Единият вариант е този, да стане възможно намъкването в чужди кожи, другият да задълбоча шизофренията, така винаги се чувствам като повече от един човек, но това не е пълноценно изживяване  Crazy
А, знам и чия кожа бих искала да одера  Flutter

# 6
  • UK
  • Мнения: 3 959
По скоро бих искала да вляза под кожата на някого, ама не за един ден, ами за много, много повече. Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 18 679
Искам да съм бебето си, животът му е тоооолкова хубав Hug А дори не го осъзнава...

# 8
  • Мнения: 516
Да, бе. Колики, растящи зъби, неразбиращи плача ти родители...

# 9
  • Мнения: 502
   Аз искам един ден да съм дъщеря ми. В момента изживява детски пубертет и трудно я разбирам понякога,много,ама много е палава. Непрекъснато прави бели. И хич не ме слуша. Искам да съм на нейно място и да разбера къде греша.

Последна редакция: пн, 16 мар 2009, 19:01 от maraidara

# 10
  • Мнения: 2 448
От известните в ничия.
Иначе бих искала за малко да се сменя с детето си, за да го разбера по добре.
И в кожата на единствения човек, на когото завиждам, за да видя с право ли му завиждам или не.

# 11
  • Мнения: 2 818
На дъщеря ми.

# 12
  • Мнения: 984
На боскоджа Масларова - министъра на соц. труда. Ще й видя сметката отвътре, обещавам. Mr. Green

# 13
  • Мнения: 15
Адриана Лима,Алесандра Амброзио,Никол Шерцингер и разните му там красавици... LaughingМоже и в кожата на някоя неизвестна красавица и по-точно една определена. Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 1 223
Колебая се между Буда и Христос  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт