Мораксела

  • 1 773
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 48
Моля, кажете ако сте се сблъсквали с тази бактерия. Изолираха я в сополките на сина ми, който е на 1.5месеца.

# 1
  • София
  • Мнения: 44 028
http://209.85.129.132/search?q=cache:7Hd8A6UtsOEJ:www.bg-mamma.c … ;client=firefox-a

тук има тема....
аз лично не съм се сблъсквала....

# 2
  • Мнения: 48
Видях я тази тема,, но нищо съществено..затова пуснах нова.

# 3
  • Мнения: 2 865
Моят син я завъди първата седмица от ходенето на детска градина. Симптомите бяха силна бистра хрема, която премина за около един ден и след това - по малко бистри сополи постоянно. Лекува се с Азатрил. Беше изчезнала тогава.
В момента незнам дали я има, но оттогава често има проблеми с носа (задна хрема и синузит) и оттам кашлица, но ангина или отит не е правил.

# 4
  • София
  • Мнения: 44 028
Лекува се с Азатрил.

лекува се с подходящ АБ изписан след антибиограма....това, че при вас е бил този, не значи , че при вс с него ще се лекува Wink

zlatina_1982 - надявам се бързо да се справи детето с бактерията....

# 5
  • Мнения: 2 865
Сигурно са правили антибиограма, и ще вземат каквото им изпишат. Аз казвам ние какво сме ползвали, по лекарско предписание разбира се.

Последна редакция: пн, 16 мар 2009, 19:44 от Arizona

# 6
  • Мнения: 48
Благодаря на всички Simple Smile Направихме антибиограма-локално антибиотик на капки изписаха. Дано  да мине  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 3 830
Благодаря на всички Simple Smile Направихме антибиограма-локално антибиотик на капки изписаха. Дано  да мине  Simple Smile

Дано!
Уф, в тези детски градини такива инфекции съществуват, толкова вируси, бактерии и т.н., че направо... Close ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт