За неопреновите клинове

  • 1 127
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 168
Искам да ви попитам, като по-запознати - какъв е ефекта от употребата им? Действително ли подпомагат топенето на мазнинките или само ще ми затрудняват тренировката. Имам едно подозрение, че това загряване и потене здраво ще натоварва сърцето и ако се изхвърля само вода... Та въпросът ми е: Има ли смисъл да си купувам?

# 1
  • Мнения: 47
аз го ползвах докато тренирах и наистина ефект имаше..много потене в резултат на което се премахват голяма част от натрупаните мазнинки newsm10.. но както с всички сауна ефекти са необходими и много тренировки  newsm39 за да има наистина видим резултат

# 2
  • Мнения: 168
Благодаря за отговора. И аз така си мислех - да го ползвам по време на тренировки.

# 3
  • Провинция
  • Мнения: 509
Може ли повечко инфо за тези клинчета,ако може и снимка.Заинтригувана съм.

# 4
  • Мнения: 168
 Не съм се спряла на конкретен модел. Преди време излизаше в прозорчетата за реклами някакъв. Сега тръгнах на тренировки и се замислих дали няма да е добър вариант. Можеш да видиш примерно тук: http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=2930

# 5
  • Мнения: 47
НЕ МИСЛЯ ЧЕ ИМА КОЙ ЗНАЕ КАКВА РАЗЛИКА В РАЗЛИЧНИТЕ МОДЕЛИ,АЗ КАТО ЦЯЛО ИСКАХ ДА ОБХВАЩА ПО ГОЛЯМА ЧАСТ ОТ КОРЕМНАТА ОБЛАСТ. newsm12 НЕ СИ СПОМНЯМ ТОЧНО САЙТА ОТ КОИТО СИ ГО ПОРЪЧАХ,НО ВАРИАНТА НА КОИТО ТИ СИ СЕ СПРЯЛА НИКАК НЕ Е ЛОШ newsm10

# 6
  • Мнения: 47
ДАЖЕ МИСЛЯ ЧЕ Е ПО4ТИ КАТО МОЯ..А С НЕГО СВАЛИХ ДОСТА САНТИМЕТРИ БЕЗ НИКАКВИ СТРАНИЧНИ ЕФЕКТИ  !! УСПЕХ С ТРЕНИРОВКИТЕ И КЛИНЧЕТО  smile3503 СЪС СИГУРНОСТ ЗА НЕГО НЯМА ДА СЪЖАЛЯВАШ

# 7
  • Мнения: 2
 Моят е оттук http://www.topshop.bg/neoprenovi_bermudi-57177-1062-pc.html?irp=8&ils=10 Когато спортувам го слагам, спомага за изпотяването на д..то и бедрата, което е чудесно, но когато ми го доставиха имаше ужасна миризма тоя неопрен  Sick трябваха 4-5 пранета та да се махне и то не нацяло, ама вече се трае  Wink Успех на трениращите!

Общи условия

Активация на акаунт