Isadora

  • 8 912
  • 26
  •   1
Отговори
  Искам да ми дадете мнения за тази козметика!!!
   -фон дьо тен,руж,сенки и т.н.
  Знам,че е много добра,споделете  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 13 621
Пробвала съм само гланцовете и ми харесаха много! Имам и спрея за почистване на четки и от него съм доволна. Сенките не съм пробвала, зашото са ми много неутрални цветовете.

# 2
Jaquie, дай малко инфо за тези гланцове, моля!
Наистина ли придават обем на устните? И трайни ли са? Специално за Pump`n Plump питам. Grinning

# 3
  • Мнения: 1 878
Имам от кафявите сенки! Невероятни са и дори не са толкова скъпи за такова качество! Peace

# 4
  • Мнения: 1 885
Любимия ми руж е Исадора, цвят Пинк. Много нежна текстура. Страхотен! Заслужава си всеки лев, вече го ползвам половин година почти ежедневно.

# 5
# 6
  • Мнения: 13 621
Jaquie, дай малко инфо за тези гланцове, моля!
Наистина ли придават обем на устните? И трайни ли са? Специално за Pump`n Plump питам. Grinning
Тва с обема нали се сещате, че всичко е реклама Simple Smile Да оптически придават обем, все пак е гланц. 
Устните са като лакирани и на мене ми хареса много цикламеният цвят!

# 7
  • Мнения: 2 407
Фондютена е уникален,гланцовете са много трайни.

# 8
  koi fon dio ten-i za kakwa koja

# 9
  • София
  • Мнения: 58
Аз ползвам същите,страхотно изглеждат.Обаче след около 1 час ми се събират в гънката на клепача(дано ме разберете какво се опитвам да кажа Simple Smile)И тази бяла линия ме влудява като я видя.Пробвах да слагам пудра преди да нанеса сенките,но няма ефект.Моля за съвет,явно не правя нещо както трябва.
 Jaquie ти като специалист какво ще ме посъветваш?

# 10
  • Мнения: 779
 моите - същите
Аз ползвам същите,страхотно изглеждат.Обаче след около 1 час ми се събират в гънката на клепача(дано ме разберете какво се опитвам да кажа Simple Smile)И тази бяла линия ме влудява като я видя.Пробвах да слагам пудра преди да нанеса сенките,но няма ефект.Моля за съвет,явно не правя нещо както трябва.
 Jaquie ти като специалист какво ще ме посъветваш?
не се събират ,много странно как при теб се полу4ава така

 
 
 много съм доволна

 

# 11
  • София
  • Мнения: 58
Аз всяка вечер си мажа миглите с рициново масло,та си мисля дали не остава някаква мазнина и да се получава така

# 12
  • Мнения: 102
Доволна съм от лаковете за нокти и червилата  bouquet

# 13
  • Мнения: 191
Още преди години в Щатите си ги купувах и бях страшно доволна. Наитина са невероятни, особено сенките, може би едни от най-хобавите, които съм ползвала, горещо ги препоръчвам.
Дори бих казала, че са по-добри от някои първокласн марки - аз съм с чувствителни очи, лещи и внимателно подбирам какво ползвам.

# 14
  • Мнения: 13 621
Аз ползвам същите,страхотно изглеждат.Обаче след около 1 час ми се събират в гънката на клепача(дано ме разберете какво се опитвам да кажа Simple Smile)И тази бяла линия ме влудява като я видя.Пробвах да слагам пудра преди да нанеса сенките,но няма ефект.Моля за съвет,явно не правя нещо както трябва.
 Jaquie ти като специалист какво ще ме посъветваш?

Купи си база за сенки. Много по-лесно се нанасят, цветовете стават по-наситени и издържат цял ден!

Общи условия

Активация на акаунт