Спирала за очи

  • 3 740
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 429
Знам , че тази тема е пускана не веднъж , но не ми се рови  Embarassed
Та ви моля да ме посъветвате каква спирала за очи да си купя . Принципно не се гримирaм и сега ми е трудно  ooooh!

Очаквам вашите идейки   Laughing

Последна редакция: пн, 08 авг 2005, 22:20 от NaNa

# 1
  • Мнения: 5 539
Започни с това какъв ефект търсиш и колко парички си готова да дадеш Wink

# 2
  • Мнения: 1 205
Препоръчвам ти спиралите на L`oreal. Цените са от 14лв нагоре, но която и да избереш ще си доволна. Аз съм ползвала горе-долу всички. newsm03

# 3
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
И аз използвам трета на L'oreal. Не са лоши.

# 4
  • Мнения: 15
Спиралите на Bonjour за обем са добри!И струват около 11-12лв.

# 5
  • Мнения: 2 596
Аз си карам с тези на Авон с тройно действие.

# 6
  • Мнения: 5 299
Не се скъпи за спирала-по-добре си вземи една както трябва,ще я ползваш много дълго.Аз съм много доволна от" Bourjois"(ползвам ги от години,особено цветните са много яки),последно си взех" Rimmel"(за разнообразие) и също съм доволна  bouquet

# 7
  • Мнения: 5 299
Спиралите на Bonjour за обем са добри!И струват около 11-12лв.
Точно тях имам предвид newsm10 newsm10 newsm10

# 8
  • Мнения: 5 246
Препоръчвам ти спиралите на L`oreal. Цените са от 14лв нагоре, но която и да избереш ще си доволна. Аз съм ползвала горе-долу всички. newsm03

И аз ползвам L`oreal  и съм доволна  Peace

# 9
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
И аз съм за L'Oreal newsm10.Е не че няма по-хубави,разбира се Wink

# 10
  • Мнения: 810
Ако можеш да си намериш на Мaybelline, страхотни са и не са скъпи.

# 11
  • Мнения: 1 111
Да,тези на Мейбълин изглеждат добре на рекламата,а и отзивите за тях са добри...Аз специално си карам с тези на Голдън роуз,хем са хубави,хем са ми по джоба.Сегашната ми е такава с две половини - бяла и черна.С белия слой си удължаваш и удебеляваш миглите и после нанасяш челния за цвят...Същите ги има и в Ейвън,обаче са двойно по-скъпи от тези на Голдън роуз,а имат същия ефект... #Crazy

# 12
  • София
  • Мнения: 9 457
Започни с това какъв ефект търсиш и колко парички си готова да дадеш Wink
Да, Лилита е права! Grinning
Определено Лореал са много добри в спиралите. Но и по-скъпички. Wink
Макс Фактор имат също добри варианти- прим. 2000Калории-за обем -към 13-14лв. е.
За мен Мейбълин си остава идеалният вариант цена-качество. newsm10
Аз ползвам VOlume Express -светло синята за обем. 9,50лв. е. Simple Smile
Но все пак зависи от миглите ти и ефекта, който искаш- обем, издължаване, подчертаване... Wink

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 4 389
Аз се гримирам много рядко, само с повод. По тази причина често забравям, че съм с грим и си разтърквам блажено очите  Mr. Green После държа много добре да си почистя лицето, защото иначе нощем ми сълзят очите.
Купила съм си спирала Dior. Вярно, по скъпа е (ок.40лв.), но я ползвам рядко и предпочтам да е качествена. Това ми е правилото за всички пордукти, особено за лице.

# 14
  • Мнения: 429
Започни с това какъв ефект търсиш и колко парички си готова да дадеш Wink

Ефект - просто да подчертае миглите ми , които са си достатъчно дълги и гъсти и без това . Но за повода се нуждая от спирала
Парите - нямат значение . Цените , които сте написали ме устройват.

Сякаш се спрях на Лореал  Thinking
Благодаря ви мнооого момичета  Hug

Общи условия

Активация на акаунт