Бихте ли се оставили в ръцете на съпрузите си да бъдите гримирани от тях?

  • 1 677
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Здравейте мами Wink!Бихте ли позволили това да се случи с вас,резултатът може да е неочаквано добър или пък много забавен Grinning!Може да се окаже,че е нямало нужда да посещавате козметик и половинката ви е скрит талант Party!

# 1
  • София
  • Мнения: 39 717
Защо не ... стига да не е с две леви като моя мъж Simple Smile Попитах го аз току що "Би ли се навил да ме гримираш", "Не мога" Simple Smile

# 2
  • Мнения: 6 155
Всъщност, съм се оставяла Laughing Оказа се, че мъжО е скрит и непредсказуем талант  Crazy  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 7 186
половинката ви е скрит талант Party!

Мноооого дълбоко се съмнявам в това!  smile3506 newsm47

# 4
  • Мнения: 1 205
Едва ли ... той днес ми вика "Яяя колко си хубава с това на очите ъъъъ как се казваше ?"  - за спиралата става дума ... та да го оставя и той да ме наплеска  no

# 5
  • Мнения: 2 596
Ако се захване, със сигурност ще се справи. Той обича всичко да изпипва, така че ще съм в добри ръце, пък и си е дизайнер, та все нещо красиво ще измайстори.

# 6
  • Мнения: 5 299
ОООООо -в никакъв случай Naughty никак няма да ми е забавно да ми бърка в очите..

# 7
  • Мнения: 7 837
Бих се оставила да ми направи масаж, но да ме гримира - не  Naughty
Освен ако не ходим на карнавал, тогава може  Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 4 966
Никога:)))

# 9
  • Мнения: 4 068
Аз бих. Моят мъж има страхотен усет за тия неща. Цветови съчетания и прочие. Да не говорим, че рисува страхотно и предполагам, че резултата ще си заслужава. Това е идея. Ще го накарам да се пробва.

# 10
  • Мнения: 456
 Първо никога няма да се навие да се занимава с това. А ако пък го направи , аз няма да се навия. Така че начинанието е обречено още в замисъла му... Mr. Green Laughing Laughing

Не бе, той е много прецизен като се хване да прави нещо, така че предполагам че ще измисли и направи нещо оригинално Grinning. Бих се оставила ей тъй от лЮбопитство...

# 11
  • Мнения: 5 539
Не и моят мъж Naughty Laughing Това просто няма как да стане Party
Но една моя приятелка имаше гадже, който си падаше малко фетишист и обожаваше да я червисва Crazy

# 12
  • Мнения: 3 575
Той никога не би се съгласил, а и аз също Simple Smile
Въобще не е по тая част, той не може гримовете да различи кое за какво е, та камо ли да ме гримира  Wink

Но веднъж го изнудих и му сложих спирала на миглите и гланц на устата, стана голям сладурчо  Heart Eyes
Защо на мъжете са им толкова хубави, дълги и гъсти миглите, не е честно!!!

# 13
  • Мнения: 1 111
За гримирането не бих позволила на съпруга.Виж,добре се ориентирва в цветовете и знае кой ми отива и кой не,обаче пък да ме гримира..... Naughty
Но редовно ме боядисва,и го прави много прецизно и старателно...Ако боята не му стигне,все се ядосва,че не е успял да я разпредели правилно по цялата коса... #Cussing out

# 14
  • Мнения: 2 489
Да, колкото той ще се съгласи да направя основен ремонт на двигателя

Общи условия

Активация на акаунт