Шуда Гугулу

  • 6 347
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 462
Здравейте мили дами,

някоя от вас да е пробвала шуда гугулу? ето и линк
http://www.tnt-21.com/bg/ayurveda/safeherbs/ayur_guggulu.htm 

Аз днес ще си го взела и ще го изпрабвам. После ще пиша какви са последиците. Даже ще взема и за майка, ми за холестерола. Цената му е 12 лв. и е за 1 месец.  bouquet

Хубав ден.

Последна редакция: вт, 17 мар 2009, 10:53 от Петяя

# 1
  • Мнения: 97
Петяя, прочетох внимателно написаното в линка. И аз бих си го купила, никак не е скъп, но в момента пия толкова много хранителни добавки за холестерол, триглицериди и всякакви мазнини в организма, на всичките пише, че не заместват рационалното хранене, но аз май вече започнах да се храня повече с тях, отколкото с нормална храна. Като започнат да привършват като съдържание, сигурно ще пробвам и това, но вероятно ще е след около месец. Така че ще ми е интересно да пишеш отзиви, особено как са повлияли на майка ти за холестерола. Сигурно с нея сме на приблизително еднакви години, отчитайки здравословните ни проблеми.
Стискам палци, че в случая май вие ще се опитните зайчета в този форум!!!!

# 2
  • Мнения: 271
Аз като чуя за поредните китайски, индийски и еди какви си открития от "дебрите на Амазонка" и ми става малко съмнително честно казано. Ама то в наши дни човек знае ли на кое да вярва или не. Пиши ако забележиш благоприятно въздействие върху организма все пак.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт