Черни изпражнения по време на бременност

  • 43 657
  • 46
  •   1
Отговори
  • велико търново
  • Мнения: 139
Здравейте, пускам нова тема защото никъде не намерих отговор. От известно време забелязвам че ходя по голяма нужда в черно. Знам че от желязото става такова оцветяване, но аз приемам желязо във витамините и то е 20 мг. Възможно ли е все пак да е от него. Също пия и магнерот ,но магнезия не дава такъв ефект. Много съм притеснена, дори дадох проба за изследване, но докато излезе резултата ще откача, страх ме е да не е от кръв.

# 1
  • Мнения: 9 776
Мисля, че няма за какво да се тревожиш. Първо - прочела си, че от препарати с желязо се получава черният цвят, и второ - направила си си изследвания. Кръвта, дори и в изпражненията си е червена. Спокойно Peace. От хемороиди страдаш ли?

# 2
  • велико търново
  • Мнения: 139
ами не, по-рано имах, но сега нямам. А изследванията ги чакам още. Просто ми се вижда малко като количество желязото за да предизвика този ефект.

# 3
  • Мнения: 2 270
от желязото е Peace
предишната ми бременност приемах желязо и  бях така - док каза, че няма проблем!

# 4
  • Мнения: 1 666
от желязото във витамините е! споко! Peace

# 5
  • Мнения: 639
Да, момичетата са ти го казали - от желязото е, не се притеснявай  Peace
А и нали си ходиш нормално и няма кръв? Изчакай пробата и не се тревожи, не е полезно за теб.

# 6
  • Мнения: 3 695
и в малко количество пак оцветява желязото  Peace

# 7
  • Мнения: 4 784
И при мен го имаше този ефект, докторът ме успокои, че е от желязото.

# 8
  • велико търново
  • Мнения: 139
ох, момичета дано сте прави защото от няколко дни не съм на себе си от притеснение. Просто другите пият отделно желязо и при тях е нормално да се получи а аз съм притеснена защото е част от витамините и не би трябвало да е много. Благодаря за успокоението. Сега видях и другите отговори, малко се поуспокоих. Благодаря ви пак.

# 9
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Нямаш основание за притеснение.При предишната ми бременност лекарят ми предупреди,че от Фероградомета ще ми станат черни изпражненията.

# 10
  • Мнения: 150
 Да, със сигурност е от желязото, и малки количества са достатъчни.

# 11
  • Мнения: 645
от желязото е Peace
предишната ми бременност приемах желязо и  бях така - док каза, че няма проблем!
и аз бях така

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Пиех Малтофер и от него ми беше така.

# 13
  • Мнения: 2 447
Най-вероятно е от желязото! Peace

# 14
  • Мнения: 9 814
и в малко количество пак оцветява желязото  Peace

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт