Хайд парк 2

  • 113 567
  • 2 602
  •   1
Отговори
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Първата тема стана огромна, затова ето нова

Хайд парк

# 1
  • Мнения: 2 123
и още нещо... незнам дали ще помогне, нямам време  и нерви да го изчета цялото
http://209.85.129.132/search?q=cache:Cc_UCVJSigoJ:liternet.bg/pu … hl=en&ct=clnk

# 2
  • София
  • Мнения: 9 517
И какво излезе? Че е по-добре да не пиша, щото ми вадят историята от контекста на всичко написано и я праскат някъде, без да ме питат? Направо съм бесна, понеже при по-големите осиновени деца първия месец е нищо, абсолютно нищо - важна е първата година и проблемите, описани за първия месец са най-дребните и безметежни  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
А не можем ли да се оплачем на бг-мама? Дали път този форум няма някакви правила за цитати в други сайтове? Ва-ва, ще помогнеш ли със съвет?

# 3
  • Мнения: 2 123
А най-добре да си махнем имената на децата от нашата тема:
обаче аз не мога да го направя

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=258787.0

# 4
  • София
  • Мнения: 9 517
И аз бих искала да се махне името на сина ми, ва-ва ако си така добра, би ли го направила.
А на онези от осиновяване вече им писах и ще им пиша всеки ден, докато не махнат историята на детето ми ама ха.

# 5
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Ще задам въпроса за цитирането.
Мога да редактирам имената на децата, да остане само първата буква, но след около час и малко, защото сега излизам.

# 6
  • Мнения: 2 123
ау, на мен пак ми стана много интересно... сега отивам да говоря с един колега спец по въпроса... ако някой се интересува, моля да каже, за да напиша в кратце какво мисли капацитета по въпроса

# 7
  • Вън от пространство и време
  • Мнения: 2 277
Точно в този вид, в който е поднесена във въпросния форум за осиновяване, аз историята съм я чела някъде в "Зачатие", сигурна съм, но нямам време да търся. Така че не се знае откъде е взето, все пак.  Wink

# 8
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Минах набързо, редактирах.
Фуси, ще те помоля след като говориш с този човек да ми пишеш на лични какво ти е писал.
Трябва да излизам, моля прегледайте темата, ако нещо съм пропуснала пишете ми на лични.

# 9
  • Мнения: 2 123
Точно в този вид, в който е поднесена във въпросния форум за осиновяване, аз историята съм я чела някъде в "Зачатие", сигурна съм, но нямам време да търся. Така че не се знае откъде е взето, все пак.  Wink

Тази тема в зачатие е пусната от мен едновременно с тукашната. Там обаче изрично е посочено цитирането. Моля, моля!!!
Освен това току що оправих имената ето:

http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&a … g334618#msg334618

# 10
  • Вън от пространство и време
  • Мнения: 2 277
Не знаех, де... Нали няма да ме биете, все пак? Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 9 517
ау, на мен пак ми стана много интересно... сега отивам да говоря с един колега спец по въпроса... ако някой се интересува, моля да каже, за да напиша в кратце какво мисли капацитета по въпроса
И аз бих искала да знам. Благодаря на Фуси и Ва-Ва.

# 12
  • Мнения: 2 123
няма бре  Wink
аз съм много чувствителна на тема цитиране, затова още тогава в зачатие цитирах всичко и посочих линк. Така е коректно, според мен. Нямаше забележки тогава от никого - малееее колко отдавна е било.

Мои публикации съм намирала навред из интернет... адски е дразнещо. В чест на истината, от сайта осиновяване ме попитаха за моите статии. Дадох разрешене да бъдат цитирани, но с изричното условие да бъдат посочени източниците (Дневник и Капитал). Не беше направено и изрично помолих отново да поправят грешката. Иначе аз ще имам неприятности  и с право

# 13
  • Мнения: 2 123
и за пореден път ... аз съм си за бой... подписвам си се нвсякъде с имената, хич и не мисля ... за пореден път си обещавам, че няма повече и че детето не ми е за показване, защото не е негов избор...

# 14
  • Вън от пространство и време
  • Мнения: 2 277
и за пореден път ... аз съм си за бой... подписвам си се нвсякъде с имената, хич и не мисля ... за пореден път си обещавам, че няма повече и че детето не ми е за показване, защото не е негов избор...

Права си до известна степен. Защото всеки, който има достъп до Интернет и влезе тук... Ами всички сме разпознаваеми и то много лесно. Стига десетина поста да прочетеш и веднага ти става ясно кой е човекът, ако го познаваш. А ако не си го виждал никога досега, пак можеш да го познаеш когато го видиш за пръв път.
Аз например без проблем разпознах една от най-потайните наши съфорумки в една телевизионна игра през януари.

Последна редакция: вт, 17 мар 2009, 17:27 от Gankata

Общи условия

Активация на акаунт