За кърменето, гърдите и секса

  • 11 272
  • 103
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 174
Здравейте, искам да споделя нещо малко странно, поне за мен. По време на секс мъжът ми избягва да докосва гърдите ми. Това го забелязах от раждането насам. Причината е, че кърмя. /Съвсем нормални са ми гърдите, малко по - големи отпреди, но изглеждат си добре, та едва ли причината е да не му харесват  Embarassed / Питала съм го защо го прави и ми отговори, че е защото малкия суче и да не пренесе микроби  Shocked . Казах му, че това са глупости, но той държи на своето. Аз по скоро мисля, че  го е страх, че ще потече кърма, докато целува гърдите ми. Предлагала съм му изцедена кърма да опита /на мен ми беше любопитно да разбера какъв вкус има/, но ми отказа. Питах го дали  се гнуси от кърмата, каза - не, но не опита. Интересно ми е как се държат вашите мъже по време на секс, случвало ли ви се е нещо подобно ? А кърмата, опитвали ли са вкуса й ? Моя мъж малко ме разочарова да ви кажа  ooooh! , не очаквах такова отношение, имах го за по - разкрепостен, без предразсъдъци и задръжки. Поне в секса досега не е показвал някакво притеснение, ама ей на какво ми дойде до главата, пък на мене ми е приятно да ме гали и там, ама явно ще е чак като спра да кърмя  Cry

# 1
  • Мнения: 25 447
Ами, явно мъжът ти е добре възпитан - мама го е научила да не си играе с храната. Нищо, че не става въпрос за неговата, а на детето ви.
И защо те разочарова? Колко мъже познаваш, които умират от кеф да сучат от жените си? Или да бъдат омазвани с кърма? Аз не се сещам за нито един. Ако има такива, някак си не ми се ще да ги познавам лично.
Още като дойдох в този форум ми направи впечатление един лаф, че мозъкът на кърмачките изтичал с кърмата им. Случва ми се на моменти да се замислям дали наистина няма нещо вярно в това?  Thinking

# 2
  • Мнения: 1 210
Попитай майка му дали някога е кърмила съпруга ти - може по принцип да не обича кърма.Не го насилвай тогава.
Ако обаче се окаже, че я е приемал охотно няколко месеца, то тогава му сипи тайно в сутрешното кафе и го наблюдавай втренчено как отпива с наслада. Така ще си върнеш здравия сън и радостта от секса. Ама че актьор!Секс прави, а кърма не иска да пие.

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Много мъже приемат тази част от тялото на кърмачката като "запазена марка" за бебето.
Това хич да не те смущава. И моя беше така.
Знам, че е доста неприятно и все се чудиш как така... защо примерно не го притеснява аналния секс, а кърмата се възприема така... с отвращение.

Мисля, че причината са предрасъдъците, насадени в обществото по отношение на кърмата и кърменето. Аз лично съм чувала не една и две истории за това как мъжа по погрешка изпил чаша кърма и после спал в тоалетната, щото видиш ли... тя не е питие за възрастни.
Още повече, че на кърменето се гледа като на втора бременност.
Както има мъже, които не желаят или се притесняват да правят секс с бременните си жени, така им и такива за кърмещите.

Ако наистина виждаш, че му е неприятно и му е трудно да излезе от наложеното му ограничение... не го притискай. Със сигурност ще ти е по-неприятно да знаеш, че го прави въпреки себе си.
В крайна сметка и кърменето приключва, рано или късно. После нещата малко по-малко си идват на мястото.
Моите гърди бяха без ласки 2 години докато кърмех и още поне 3-4 месеца... като адаптационен период, в който той трябваше да проумее, че вече не излиза мляко от тях.
Не ми е било голям проблем. Честно казано сученето на дъщеря ми ми липсваше доста повече Wink

# 4
  • Мнения: 740
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Ти ме уби! Аз не съм си пробвала кърмата, ти на мъжа си си предлагала... Shocked

Иначе и моя беше същия и даже след като спрях да кърмя му трябваше време отново да започне да ми докосва гърдите. Говорили сме, просто психическа бариера, за която му трябваше време за да я преодолее.

Остави го намира с тая кърма и му дай време да приеме новото положение.

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Още като дойдох в този форум ми направи впечатление един лаф, че мозъкът на кърмачките изтичал с кърмата им. Случва ми се на моменти да се замислям дали наистина няма нещо вярно в това?  Thinking
С мислене няма да разбереш. Вземи да покърмиш малко  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 14 654
Ох, каква мъка. Ти нормална ли си да предлагаш на мъжа си да опитва кърма  Sick Той да не е бебе? Има хора (като мен), които се гнусят от мляко, даже и от собственото си/това на жена си. Нормално е да го е гнус, че ще го опръскаш. Е, има извратеняци, които плащат сума ти пари за проституки с лактация, това е ненормалното.

Още като дойдох в този форум ми направи впечатление един лаф, че мозъкът на кърмачките изтичал с кърмата им. Случва ми се на моменти да се замислям дали наистина няма нещо вярно в това?  Thinking

Аааа, това обяснява защо кърмачетата са по-умни  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 25 447
С мислене няма да разбереш. Вземи да покърмиш малко  Mr. Green

О, кърмих, когато трябваше. Да се надяваме, че някой ден снахата няма да разчита да кърмя вместо нея.  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 1 210


О, кърмих, когато трябваше. Да се надяваме, че някой ден снахата няма да разчита да кърмя вместо нея.  Mr. Green

А сина си научи ли го? Щото тя на него може да разчита. И омазан да ходи също  Joy

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Ох, каква мъка. Ти нормална ли си да предлагаш на мъжа си да опитва кърма  Sick Той да не е бебе? Има хора (като мен), които се гнусят от мляко, даже и от собственото си/това на жена си.

А има хора (всъщност по-голямата част от хората), които предпочитат да пият мляко от крава, т.е. мляко за теленца, а се гнусят от една глътка човешко. Ей това не го разбирам!

Друг е въпроса, че след определена възраст (3-4 години) никак не е добра идея да се консумира мляко или млечни продукти, заради липсата в организма на ензима, който ги разгражда. Но това е една друга тема, която няма много общо в случая.

Аз лично съм си опитвала кърмата и не бях впечатлена, но нито се "разстроих", нито се повредих. Най-малко пък съм се отвартила от себе си.

# 10
  • Мнения: 90
И моят мъже така се чувстваше, но аз също-като спрях да кърмя преградите си пандаха като преди.

# 11
  • Мнения: 14 654
Май цялата тема трябва да се засили натам ако авторката иска съчувствие и нормални съвети, защото тук ще има повече подигравки  Mr. Green
пп:
А има хора (всъщност по-голямата част от хората), които предпочитат да пият мляко от крава, т.е. мляко за теленца, а се гнусят от една глътка човешко. Ей това не го разбирам!
А аз не разбирам как така има хора, които ядат телешко, но ги е гнус да опитат човешко.

Последна редакция: вт, 17 мар 2009, 18:03 от Янечек

# 12
  • Мнения: 27

Друг е въпроса, че след определена възраст (3-4 години) никак не е добра идея да се консумира мляко или млечни продукти, заради липсата в организма на ензима, който ги разгражда.
[/quote]

А това е меко казано безумно и смехотворно изказване  ooooh!

Лафът, цитиран от Сийка, донякъде обяснява нещата, разбира се Rolling Eyes
Все пак,  наистина това е една друга тема...

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
А това е меко казано безумно и смехотворно изказване  ooooh!
Това изобщо не е изказване, а научно обоснован факт, но който не чете няма как да знае Grinning
Кърменето е чудесно оправдание за липса на мозък. И аз често съм се присмивала на себе си в този период. Лошото е, че като спреш да кърмиш трябва да си намериш друго Wink
Не знам пък как стои въпроса с тези, които никога не са...

# 14
  • София
  • Мнения: 4 005
За мен беше гадно, като си представя,че ще го омажа и ще ми цвърка кърма! Бляк!  Sick На него не му пукаше.

Аз също пробвах кърмата, но не бях очарована. И котката ми само близна и я заряза.  Joy Мъжо не си спомням, ама надали е по-тъп от котката.  Peace

Иначе за ензимите, разграждащи млякото: За разлика от другите бозайници, при човека лактаза се произвежда през целия живот, не само в първите 3 години. Смята се,че е някаква мутация, защото наистина го няма при други животни.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт