Mamma mia за 96 ти път! Италианска тема.

  • 22 534
  • 296
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 5 462
Пу първаааа !!!
Мога да ви споделя , че ще си правя шарлота с кайсии . Heart Eyes
Ако някой пририта , мога да му дам рецептата. Peace

# 2
  • Мнения: 5 710
Вместо 'запис' един въпрос:  Вие четете ли D на Република ( събота). На мен това списание ми харесва повече от Ванити Феър ...

Маркрит, каква Шарлота, ние всички сме амбицирани да сме фини гаджета до началото на летния сезон... ник'ви такива. Кажи как готвиш брюкселско зеле, че аз не знам, а е повече в тон с амбициите Wink

# 3
  • ...до морето..
  • Мнения: 74
Лени,поздравления за двете цифри! Heart Eyes
Завиждам ти на волята..искам и аз ама ...  Embarassed

# 4
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Лелеееее,оплесках неЩата.Сега Ще свирна на Дивиана да затрие....  Embarassed Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 5 710
да бе, говори си, те хората не знаят, че си кожа и кости:-))) луди сте, ей!
( книжката на Дюкан нали я имаш:-) Триците си яж редовно, ще отслабнеш безусловно  hahaha

# 6
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Оффф аз трябва да си бягам към нас.Моля ви драснете на Дивиана да мине с метлата и да махне моята тема  Praynig

# 7
  • Мнения: 5 710
Готово!
Ти много до късно стоиш на работа!

# 8
  • Мнения: 5 462
На Джуфка , честито и от мен !!!!  bouquet
Лени , за зелето немога да ти помогна .
Аз си падам по месо и рибни ястия.
Естествено и по италианската кухня. Heart Eyes

# 9
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
ПиШа се в групата ами. Хората свалят кила а аз си имам едни 2-3 килограм4ета гадни , дет са ми за спомен от двете бременности и не мърдати това си е. Ама то ако се сваляха килца с плЮскане и недвижене като мен. Crazy Кола , Шоколад, ядки и 4ипс4ета,сиренца....да продължавам ли. Embarassed Rolling Eyes

аз (и) в тая тема да се подпиШа под Макдирокова  Rolling Eyes
само 4е даже с бременностите не мога да се оправдая, Щото вси4ко свалих след тях, даже по_слаба бях  Confused
липсата на движение ми развали равновесието и... хапването и пийването, плЮс, по всяка вероятност, годинките (не ми се търси ронеЩ крокодилски сълзи емоуШън)

признавам си без бой, на диета не мога да се хвана, на дЮкановата покрай толкова хвалби и фърлих едно око... еми на мен не ми се струва балансирана  Rolling Eyes (то Щото аз много балансирано хапвам, де  Mr. Green)

както и да е, зарекла съм се за 2 месеца пилатес... ако и той не проработи, ми, отказвам се, Ще си ги нося и толкова  Crossing Arms

ЛЕни, аз брЮкселското зеле го варя колкото се може по_бързо (може и на пара), след което, оба4е, го поливам с... беШамел  Embarassed, настъргвам пармиджиано и го запи4ам леко във фурната.

но мъж ми го яде сварено, с олио и оцет... като салатка  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 5 710
а, ние варено и на салата ....

Мъжът ми покрай мен също хапва по-малко и отслабна много лесно 7-8 кг.
Много е горд, отслабна на корем за нула време, вече почти няма  Shocked мъжете отслабват много по-различно.... днес даже влезе в едни дънки, които съм му ги събрала в една кутия на срама, пълна с разни дрешки, дето не влиза в тях.. има амбиция да влезе в едни панталони отпреди да се оженим незнам си колко години  Sunglasses

Последна редакция: вт, 17 мар 2009, 22:36 от 10cent's

# 11
  • Мнения: 764
Джуфке,от здраве и късмет да не се отървеш   bouquet  bouquet  bouquet
Брех,заинтригувахте ме с тоз ДЮкан,ще ходя да 4ета май,ама от утре  Rolling Eyes,за днес е късно...Ако някой има онлайн нещо и на италиански да праща линк4е Praynig 10 кила за 2 месеца ме устройват идеално Peace

# 12
  • Мнения: 3 388
Италинке, виж тук има малко инфо на ит. http://forum.alfemminile.com/forum/f119/__f1775_f119--amour-prot … aliano-amour.html

# 13
  • Мнения: 52
Дзън в новата тема с едно голямо БЛАГОРАРСКО НА ВСИ4КИ ДА ВИ СЕ ВРЪЩАТ ТРОЙНО ВСИ4КИ ХУБАВИ ДУМИ.

От4ет:Тъп тъжен ден(за първи път не празнувам и съм сама).Обаждания,смс ,на работа.Казах на сина ми да се върне на време преди да тръгна за палестрата да разрежем торти4ка (дето си купих,ей така за адета),,,,прибра ли се НЕЕЕ.Сега се прибирам той още го няма 4е е на катекизмо,ами сама си разрязах тортата.сипах си водка и ви 4ета.

Диета: Стига сте се вмания4авали бе хора,на мен пък кожата ми виси,и задника ми висна.Яжте за да сте здрави викаше баба ми.

Зюмбюли в да покажа моите :



това трябва да са ми лалетата :

наи си оби4ам това::

ни вода иска ,ни нищо.

# 14
  • Мнения: 653
Цитат
признавам си без бой, на диета не мога да се хвана, на дЮкановата покрай толкова хвалби и фърлих едно око... еми на мен не ми се струва балансирана  Rolling Eyes (то Щото аз много балансирано хапвам, де  Mr. Green)



ами ако става въпрос за 2_3 кила с Дукан Ше ти трябва най_много седмица (все една "небалансирана" седмица Ше я превивееШ)

просто трябва да си мотивиран, за да може с една диета да свалиШ  вси4ко излиШно, да закрепиШ положението и от там нататък да караШ "балансирано"
определено не е добре за здравето всяка година да по4ваШ диети разни разнообразни и  да дебеелееШ наново

ако не просто намаляваШ паста, хляб, мазно и алкохол и готово
един мой колега престана да яде паста и свали Шкембето за отрицателно време.....

Общи условия

Активация на акаунт