самостоятелни вилички

  • 2 265
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 844
Здравейте
Много моля да ми дадете някакво предложение за хубава,малка самостоятелна вила,защото търся из нета,но не откривам това,което търся.
Та значи бихме искали с мъжа ми да се откъснем малко от града,но да е някъде в самостоятелна вила,а не в хотел,че вече ми писнаха.Примерно трябва ни вила,състояща са от спалня,хол и бокс,баня,дворче,барбекю.
Няма значение местоположението-планина,балкан,море..предлагайте ако ви дойде нещо на ум.
Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 129

ето това го наглеждам от известно време, но все още не съм го пробвала http://www.azareiya.com/

# 2
  • Мнения: 658
Заповядай   http://pochivka.bg/o-6055-%D0%BA%D1%8A%D1%89%D0%B0_%D0%B7%D0%B0_ … D1%81%D1%82%D0%B8
Може да пишеш на лини при интерес Flutter

# 3
  • Мнения: 1 844
Момичета,благодаря ви за предложенията!Първото май ме устройва идеално,сега само трябва да проверя дали приемат и домашни любимци.
Втората къща също е чудесна,но ни идва доста голяма само за двама човека..
Очаквам още предложения,ако някой знае нещичко подходящо! Mr. Green

# 4
  • Мнения: 262
Извинявам се, че се намесвам в тема, но искам да попитам къде мога да намеря самостоятелни къщи в Гърция? Благодаря  Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 338
и аз се интересувам от самостоятелни вили в Гърция

# 6
  • Germany
  • Мнения: 7 921
И мен ме интересува темата. Искаме лятото като се роди бебето да отидем някъде близо до София за около седмица.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 499
http://www.vsromantica.com/houses.htm  от 1-ви до 6-ти май ще сме там

# 8
  • Мнения: 1 844
куку,ами значи няма да се засечем Mr. Greenние сме там сега този петък,събота и неделя. Laughingиначе кумовете ми са били вече в това вилно селище,останали са доволни,горе-долу.сега и ние ще го пробваме. Hug

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 499
Супер ,ще чакаме да разказваш  Simple Smile Ние отдавна се каним за там ,много красиво изглежда.Весело изкарване  Hug

# 10
  • Мнения: 1 844
здравейте
да споделя впечатления от вилно селище "романтика".. Laughingпърво,искам да посъветвам всички да не се излъжат да ходят там зимата и пролетта. Laughingзначи ние се върнахме вчера от там,обаче с мнооого голям зор.трябваше да идва снегорина на горското,за да почисти отсечката,която е от вилното селище до главния път,иначе нямаше начин да минем..снежната покривка беше около 50-60 см.та така..дойде снегорин по спешност,за да ни изкара от там,той напред,ние след него и така 4-5 км ги минахме за около 2 часа. Laughing
иначе селището е хубаво,виличките са сностни,като изключим скосените тавани в спалните,които имаш чувството,че ще те притиснат за леглото. Laughing
лятото обаче съм сигурна,че там ще е истински рай. Grinning

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 499
desinkata_85 благодаря за информацията, надявам се ,че в началото на май няма да има сняг вече Laughing. Вие в каква къщичка бяхте,ние сме три семейства с по едно дете в къщичка с три спални и трапезария.Само нашето дете е по- голямо и му трябва легло,на другите ще им носят кошарки.Та исках да те питам в трапезарията има ли диван на ,които може евентуално да се спи или да си носим надуваем дюшек?

# 12
  • Мнения: 1 844
куку,ние бяхме две семейства без деца,4 човека, и бяхме във вила със трапезария и две спални.в трапезарията има диван,но не е разтегателен..предполагам,че дете може да спи,но за голям човек не става. Mr. Green
един съвет-ако мислете да си приготвяте разни неща на барбекюто,носете си всякакви прибори и каквото ви трябва,защото във вилата има само няколко чаши и чинии.и не забравяйте да се запасите с храна,защото "ресторантчето",което е във вилното селище не предлага голямо разнообразие,а магазини и други такива наоколо няма. Peaceтова е!приятно прекарване ви пожелавам и дано случите на хубаво време!вземете топли дрехи,че там дори лятото се пуска камина!!! Mr. Green

# 13
  • София
  • Мнения: 1 402
Вземете си някое хубаво бунгало на Смолянските езера, водят се квартал Езерово на Смолян. Хем сте близо до цивилизацията, хем сте на спокойствие сред природата. Районът се намира почти по средата между Смолян и Пампорово и оттам има двуседалков лифт до Снежанка. Другият вариант е да пуснеш в гугъл вилно селище/вила + дестинация например, успех в намирането на местенце:)

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 499
desinkata_85  мерси   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт