Януярски сметки за парното и уж намалението през февруари...

  • 414
  • 1
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 345
Мисля да подам жалба в Топлофикация,но не съм сигурна има ли смисъл? За декември сметка от 160лв, за януари сметка от 200лв с газовата криза, Сега казват по тв-то щяло да има приспадане за сметките от януари едно заради връщането на стари цени едно заради завишаването. В моята фактура нямам никъде упоменато приспадане а просто по-ниска сметка. Дори да се обадя на топлинният счетоводител какво ще ми кажат нищо и половина, нещо от типа ми то е по ниска просто заради приспадането а нее отбелязано отделно примерно. Ние сме към Техем много неразбрани фактури без плик незапечатани пуснати в пощата и написано на коя дата са пуснати там.Та това е лична информация как така не ги слагат в плик запечатани както всяка нормална кореспонденция. И още един въпрос ползваме само един радиатор и топлата вода какви са тия сметки възможно ли е вместо като икономисвам да платя по-малко да се получи точно обратният ефект? Дали да се разправям изобщо има ли смисъл?

# 1
  • плевен
  • Мнения: 644
Темата за Топлофикация е болна за всички,лошото е че и да подаваш жалба и да се разправаш с тях не вярвам да стане нещо по-различно но ако имаш свободно време и нерви опитай.Понякога това е грешката на българина че не си търси правата и затова страдаме толкова много и сме на това положение

Общи условия

Активация на акаунт