Болки след кюртаж?

  • 2 694
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 985
Незнам дали е за тук темата ми,но не се сетих къде другаде да я пусна.
 Вчера сутринта получих спонтанен аборт в 8 г.с.Малко след това лекарят ме кюретира и целия ден след това бях добре физически,като изключа отпадналото положение след упойката и отрицателните емоции Cry
Но днес имам болки,даже на моменти са толкова остри,че спирам и да се движа докато не ми отмине-нещо като спазми.Вече почти нямам кръв,но болката е цял ден в слабините.Нормално ли е това според вас?

# 1
  • Мнения: 25 571
Не ми се е случвало такова нещо. Което не значи, че не е нормално.
Все пак, ако болките продължат, отиди на преглед. Дано не е останало нещо неизчистено...
Съжалявам за аборта ти. Пази се и... успешна бременност и леко раждане другия път!

# 2
  • Мнения: 4 700
Аz нямах болки,  но лекарят ми каzа, че е въzможно да имам. Ако твоите са много силни или те притесняват най добре отиди на лекар. Съжалявам zа аборта.  Sad

# 3
  • Мнения: 3 695
и аз направих спонтанен аборт, но сама се изчистих и не се наложи кюртаж / за което съм много щастлива /, но съм чувала за възможни болки
за всеки случай питай лекаря  Peace

# 4
  • Мнения: 2 110
Възможно е да имаш болки ,но ми се струват малко по-силни/както ги описваш/ от нормалното. Обади се на лекаря си !Той знае какво да ти даде за болката и дали е нормално !

# 5
  • Мнения: 198
Веднага при лекар! и взимай силни антибиотици ако трябва. Без да те плаша, аз направих спонтанен аборт преди два месеца и още съм с болки, не мога да се оправя. Някакъв кошмар е. Но се забавих да се лекувам докато трябваше.

# 6
Не му мисли дълго ами бягай към докито.
Работата е сериозна,може да се получат
усложнения!

# 7
  • София
  • Мнения: 3 099
Чочка, много съжалявам да прочета тази "новина"...  Confused Hug

Айде, скоро да се възстановиш и опитите да подновиш!   bouquet

# 8
  • Мнения: 3 211
Съжалявам за аборта. Не знам дали са нормални тези болки, мога само да те посъветвам да вземеш едно хомеопатично л-во Arnica Montana 30CH. 3 пъти на ден по 3 гранули, 3-4 дни. То е за преодоляване на шока от травмата и отшумяване на болките.

Общи условия

Активация на акаунт