Отговори
  • Мнения: 2
На дъщеря ни откриха киста на септум пелуцидум след скенер в Плевен.Там обаче в т.нар.университетска болница е истински цирк и освен това след демонстрираните в продължение на година"лекарски умения" решихме да търсим специалисти в София!Препоръчайте ни добри неврохирурзи, които работят с деца!Благодаря ви предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 12 554
На дъщеря ни откриха киста на септум пелуцидум след скенер в Плевен.Там обаче в т.нар.университетска болница е истински цирк и освен това след демонстрираните в продължение на година"лекарски умения" решихме да търсим специалисти в София!Препоръчайте ни добри неврохирурзи, които работят с деца!Благодаря ви предварително!

Ето тук има списъци с телефони

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=282833.0

# 2
  • Мнения: 170
Преди години в Александровска болница в София бяха най-добрите детски неврохирурзи. Съжалявам, че не мога да ти кажа какво е положението сега, но нищо не пречи да се поинтересуваш кои лекари работят там и какви отзиви има за тях.
Чувала съм страхотни неща за д-р Михаил Захаринов, работи в Пирогов, предимно оперира деца с хидроцефалия, но е възможно да работи и по други случаи.
Успех ви пожелавам!

# 3
  • София
  • Мнения: 71
Здравей!
Не ти препоръчвам Пироговската неврохирургия.
Неврохирургията, която се намираше в "Алескандровска болница" се премести на последния етаж на болница "Св. Иван Рилски" до Центъра по хигиена. Знам, че там работят изключителни специалисти, но конкретно име в момента не мога да ти дам, защото не знам кой от тях се занимава с деца. Мога да попитам обаче, ако искаш и ако все още не сте се насочили към някой хирург.

# 4
  • Мнения: 2
   Момичета, благодаря ви много!
 Добре е ,че все пак има някой, който се отзовава на апел за помощ, без да иска нищо насреща!
 Hug Hug Hug

# 5
  • Мнения: 2
Здравейте!Мога да ти припоръчам д-р Кирил Георгиев д-р Георги Георгиев от св.Иван Рилски .От личен опитзнам те оперираха дъщеря ми тя е на 4г има синдром на крузон.На 11-05- 2009г предстои и на синът операция от същото със същия екип те просто са невероятни 

# 6
  • Мнения: 67
Дъщеря ми е оперирана в Пирогов от д-р Захаринов.

# 7
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Д-р Кирил Георгиев - детски неврохирург, клиника "Св.Иван Рилски".
Само него мога да препоръчам с две ръце!  Peace
Искаш ли негови координати или вече ги намери?
Успех!

# 8
  • Мнения: 669
И аз ти препоръчвам Кирил Георгиев,като най-добър детски неврохирург.Ако искаш пиши ми на лични да ти дам телефона му.Аз съм оперирана от него ,но за друго заболяване.
Успех,дано всичко е на ред!

Общи условия

Активация на акаунт