За нашите деца- с любов

  • 472
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте   bouquet Най сетне и аз да се включа  Simple Smile

Здравейте Искам да Ви представя един мой проект, породен от желанието на дъщеря ми (5 годишна  ) да има всичко, което и е интересно, на едно място.Само си представете един зает родител ( а то кой не е ) ,как сърфира из интернет и търси- newsm78 айде приказчица, айде песничка, после картинка за оцветяване...ама не такава точно....искам по-хубава, после айде тати да гледаме анимационно филмче...тук някъде сдавам багажа  Cry. ..и така, реших да направя всичко това на едно място, свежо и ново.И най вече- на български, така че децата ,които могат да четат, и сами да си търсят каквото им е нужно...
Но- имам нужда и от мнението на други "изпатили си " Wink родители като мен, нямащи време, но имащи желание да дадат повече интересни теми на децата си, и да им посветят повече време в игри и не само .
Ако искате вижте сайта, (приемам и критики  Confused) и дайте идеи какво още да има в него, визирам и за по-големите деца, и за учениците http://www.ocveti.net

# 1
  • Мнения: 177
 HugБраво!!!На мен ми хареса!

# 2
  • Мнения: 1 187
Чудесно, но можете да ги разделите по възрастови групи, все пак 2, 3 и 4 годишните са много различни. Така и за нас ще е по-лесно. Не го приемайте като критика.

Общи условия

Активация на акаунт