Споделете 100

  • 20 917
  • 738
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 3 021
Драги ми, от споделете,
стотна тема започнете.

# 1
  • Мнения: 6 029
Моля ви, без репи в тази тема, дори и 100 килограмови.
Споделям, че имам бизнес идея, а нямам пари. Малко пари ми трябват, пък никой не ще да ми ги дава. Но не се отказвам де, ще намеря аз.

# 2
  • Мнения: 4 585
Хахах, по нашия край тикви и дини се сеят от жена с голямо д., даже е задължитгелно и да седне на окопаното, да се отпечата д.-то й. Моркови се сеят от мъж с голяма папалуга.
Голям морков лапни, голяма дума не казвай!

# 3
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Джули, дано имаш късмет  Peace

Споделям, че покрай мен има едно същество, което ме изумява със злобата си и се чудя как не е гътнала още от толкоз напъване да бъде гадна и злобна! Не, не говоря за свекърва си, нея не я знам какво прави. Почти 2 години не си е търсила внучето, камо ли мен.

# 4
  • Мнения: 166
Много мило, Татти. И голяма чест, разбира се.

# 5
  • Мнения: 606
Много яка реклама видях вчера:
"Не зяпай. Лапай!"
 Joy

# 6
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Днес май нищо няма да свърша. Едно ми е щръкляво и не знам от къде да го подхвана.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 421
Споделям много работа! Не искате ли да си я поделим?!
Тъпо ми е, искам слънце вече!

Мъжът ми се обади и каза, че докато е стигнал до Банско е минал през 4-те сезона. Това време се побърка.

# 8
  • Мнения: 3 634
Чудя се докога като клиент ще ми дават повече проблеми, а не решения на тях! Все си мислех, че аз казвам какво искам, а те как ще стане.  Thinking

# 9
  • Мнения: 4 585
В Банско, Разлог и Гоце Делчев има работа като за мене. Ех, мечти. Стиснете едни палци Вълчето да се повлияе добре от минимална доза на n-тото лекарство. Даваме всичкото имущество движимо и недвижимо, спестявания и бъдещо наследство на глутницата срещу мир на душата му.
Люсил, мазниш се като ряпа на зехтин.

# 10
  • Мнения: 3 634
Няма такъв емотикон, Вълчане, но да знаеш че стискам!

# 11
  • Мнения: 2 212
 fingerscrossed има такъв емотикон!

Вълк, ще стискаме силно, дано най-сетне намерите правилното нещо за Вълчето!

Честита ни стотачка, да илядим  Grinning

# 12
  • Мнения: 166
Не бе, Вълчак. Просто оценявам добрите рими, а и постъпката му е толкова благородна. Татмън можеше просто да затвори плод-зеленчука и да отвисим на опашката, докато дойде продавачката /разбирай Морковка Гроздева Махмурлиева/, че да пусне стотака. Сега какво, да мълча ли? Виновна ли съм, че забелязвам такива жестове, виновна ли съм!? /едва се въздържам да лепна силно ревящ емотикон, с разперени като листенца на магданоз ръце/
Стискам ти палци!

# 13
  • Мнения: 274
Ееее стана темичката столетница, като бекапето. Честито.


Джули, сподели идеята. Ако искаш на ЛС. Ако е много секси, ще ти я открадна  Mr. Green Майтап. Ако е добра на истина, ще се намерят пари.

Гюлфи, ти само превеждаш или и дублираш? Мноо ми се иска да дублирам някой мръсник в латино сериал.

Ели мълчи... Очевидно колегата стърже.

# 14
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
За сега само се отъркалвам тук. Довечера или следобед, ако имам време, ще споделя.

Всъщност, за да не съм само с цоп, ще кажа, че ми отказаха спирачките на колата. Екшънът с превдижването ще е пълен. Не мога да я оставя пред кантората, но как ще я прекарам през града е загатка с повишена трудност.

Ако някой може да ми помогне с мъдра мисъл какво точно да гледам като отворя капака, нека сподели. Ще направя отчаян опит да установя поне дали е разкачено нещо около двигателя. Милото каза, че спирачната течност била в доволно количество при проверката в неделя. Остава разкачен маркуч, отлепени накладки или ....  newsm78
Докога ще се правя на разбирач, не знам.

Общи условия

Активация на акаунт