Отговори
  • Мнения: 32
От както влязох в седмия месец дланите и ходилата ми изгарят от топлина.Не знам на какво се дължи това.Направо са червени.А до преди да забременея бях толкова зиморничава.Какво става?

# 1
  • Мнения: 626
По-добре се консултирай с лекар. Аз нямам такива проблеми даже са ми по-скоро студени, но за това което пишеш мисля че не е нормално.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 004
При мен това беше постоянно състояние от шестия месец нататък. Все пак се консултирай с лекар, защото ние тук можем само да предполагаме. И аз съм зиморничава и след като родих ходилата и ръцете ми отново си станаха ледени.

# 3
  • Мнения: 1 512
Най-добре да се консултираш с лекар.

# 4
  • Мнения: 1 428
Определено се консултирай с лекар.Аз съм нямала такъв проблем.

Дано всичко е наред.

# 5
  • Мнения: 826
  Здравей. Четох, че при бременните е съвсем нормално да имат повишена телесна температура по време на бременеенето. И аз по принцип съм с ниско кръвно и вечно студени крайници, но точно тази зима ми беше топло без печки и климатици и спестих от ток. Mr. Green
Все пак се консултирай с лекаря си за твое успокоение. Успех!

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Най-добре да се консултираш с лекар.

И аз бих постъпила така иначе по темата не ми се е случвало

# 7
  • Мнения: 2 013
Най-добре да се консултираш с лекар.

Така е.
На мен не ми се е случвало подобно нещо!

# 8
  • Мнения: 93
Най-добре да се консултираш с лекар.

Не мисля че е нещо плашещо, но за всеки слчай питай  newsm78 Peace

# 9
  • Мнения: 9 973
мен доки ме пита дали ми се случва това.Но нямам подобни проблеми

# 10
  • Мнения: 57
Докато бях бременна бях същата работа,но само с ходилата.По цели нощи не можех да спя спокойно  ooooh! постоянно бях в лиген със ледено студена вода,изпробвала съм всички възможни мазила-действат,обаче за кратко.
Мисля,че няма нищо притеснително  Peace

# 11
  • Мнения: 132
И при мен е така със ходилата по 100  пъти ставам да си ги кисна в студена вода не мисля че е проблем. Но можеш да питаш АГ, аз не го намирам за притеснително и въобще не съм се сетила да питам.

# 12
  • Мнения: 2 376
уф , така ми беше хубавичко и топличко миналата  зима, никога не ми е било така комфортно зимата. Това е от увеличения обем на кръвта. Консултирай се за всеки случай.

# 13
  • Мнения: 1 354
И при мен се получава нещо подобно,аз по принцип съм много зиморничава и винаги ръцете и краката са ми студени,но откакто влязох в 6 месец крайниците са ми винаги топли(е не чак червени) и на мен ми е топло. Но за да си спокойна най добре се консултирай с лекаря си. Успех и лека бременност!

# 14
  • Мнения: 192
И при мен ръцете ми бяха постоянно топли, отекли и даже изтръпваха накрая ужасно. Това е резултат от отоци в крайниците, разширяване на капилярите в областта на ръцете и краката и съответно повече кръв там, която води до това затопляне. Аз също съм по принцип със студени ръце и крака и винаги се мия с топла вода, а тази зима (докато бях бременна)- точно напротив - миех чиниите само със студена вода и допълнително си обливах ръцете със студена вода от време на време. Така се чувствах много добре.

Общи условия

Активация на акаунт