dali sam bremenna?

  • 1 933
  • 16
  •   1
Отговори
molq vi pomognete mi...ot edna sedmica ne spiram da qm 6okolad.Postoqnno mi se qde.Po princip mn obi4am sladko,no doseha ne mi se e slu4valo da mi se qde tolkova mn to4no 6okalad.4esto mi se hodi do toaletnata i kogato se naveda mi see zaviva svqt.Ot sedmica ne spira da me boli korema nisko dolo,ama bolkata e nqkak stranna.Dali e vazmojno da sam bremenna???

Моля помогнете ми...от една седмица не спирам да ям шоколад. Постоянно ми се яде. По принцип много обичам сладко но досега не ми се е случвало да ми се яде толкова много точно шоколад. Често ми де ходи до тоалетна и когато се наведа ми се вие свят. От седмица не спира да ме боли корема ниско долу. Болката е някак странна. Дали е възможно да съм бременна?

П.П Пиши на кирилица!!!

Последна редакция: ср, 18 мар 2009, 16:00 от Хера

# 1
  • Мнения: 50
Възможно е да си бременна... направи тест.Но според мен е по - възможно да са предменстурални болки.

# 2
  • Мнения: 1 844
ами ти ще кажеш дали е възможно да си бременна Mr. Greenако не си правила секс от половин година,например,тези симптоми няма да означават бременност. Mr. Greenако обаче си правила небезопасен секс или пък нарочно бебеправите,много е възможно прилошаването,апетитът и болката в корема да значат точно бременност.
вместо да гадаем,най-добре си купи едно тестче и сподели резултата!пожелавам ти да е такъв,какъвто ти искаш.. Peace
успех!!!

# 3
Да правила съм секс  Laughing и се надявам тестчето да покаже две чертички...но да ви кажа ме е страх да си купя,за да не покаже една чертичка  Cry а отностно ПМС мисля че е рано още трябва да ми дойде началото на април.

# 4
  • Мнения: 1 243
Абе момиче има много теми такива вземи прочети малко,мисля че темата ти е безсмислена всеки божи ден влизат такива като тебе прочети все пак преди да попиташ.Като ти закъснее си направи тест,тука не сме гадателки да гадаем бременна ли си или не #Cussing out.Всички момичета ще ти го кажат това.

Успех все пак  Peace

# 5
  • Мнения: 1 844
значи стискаме палци да има Беб.. Hugне се страхувай,по-добре разбери навреме има или няма..ако има,ще си безумно щастлива,ако случайно няма-страрателно ще бебеправиш и другия месец може да видиш две чертички.пък и ако няма,поне ще знаеш сега,за да не храниш напразни надежди.
стискам палци силно и ти желая да видиш две чертички!!! EFP

# 6
  • Мнения: 419
... а отностно ПМС мисля че е рано още трябва да ми дойде началото на април.
щом за ПМС ти е рано, за бременност е още по-рано! Излишно е и тест да си правиш, щом трябва да ти дойде началото на април, няма как теста да ти отчете 2 чертички!

# 7
  • Мнения: 3 294
Да правила съм секс  Laughing и се надявам тестчето да покаже две чертички...но да ви кажа ме е страх да си купя,за да не покаже една чертичка  Cry а отностно ПМС мисля че е рано още трябва да ми дойде началото на април.
Моят съвет е преди да пускаш теми вземи да прочетеш малко от библиотеката . Щом трябва да ти дойде в началото на април може да не ти е минала все още овулацията , което означава че няма как да си бременна  ooooh!А и какъв тест ще правиш не е ясно , той трябва да е някакъв ясновидски в твоя случай  ooooh!

# 8
  • Мнения: 93
Уффф ... стига бе!
Как е възможно въобще да си го помислиш  newsm78
Четете малко преди да задавате подобни въпроси  Praynig

# 9
  • Мнения: 3 092
 newsm78 началото на април ли - ами то май е рано за овулация  , а какво да кажем за тест !
Успех !

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 3 158

Моля помогнете ми...от една седмица не спирам да ям шоколад. Постоянно ми се яде. По принцип много обичам сладко но досега не ми се е случвало да ми се яде толкова много точно шоколад. Често ми де ходи до тоалетна и когато се наведа ми се вие свят. От седмица не спира да ме боли корема ниско долу. Болката е някак странна. Дали е възможно да съм бременна?

П.П Пиши на кирилица!!!
Помагам веднага Peace
Настинала си - от това е честото ходене до тоалетна; в резултат на честото ходене до тоалетна, ако не поемаш достатъчно течности, си се дехидратирала и ти пада кръвното. От ниското кръвно ти се вие свят и ти се обостря нуждата от нещо сладко, което да повиши кръвното. Странната болка може да е свързана с настинката или с проблем в отделителната система, което пък би дало друго обяснение на честото уриниране. Извод - не, не си бременна, а дори и да си няма как да се разбере преди началото на април, а още по-малко пък би имала признаци седмица преди предполагаемата овулация. Достатъчно изчерпателна ли бях Mr. Green

# 11
  • Мнения: 568
Antiklea, щом толкава ти се иска да забременееш, най-добре погледни в библиотеката и се запознай с термините "месечен цикъл", "овулация", "имплантация" и "тест за бременност". Знам, че понякога чакането е трудно и от нетърпение ни се иска да изпреварим естествените процеси, но няма как - има си ред!

Накратко: Зачеването е възможно само по време на овулацията, която е горе-долу 14 дена преди датата на следващата ти менструация. Седмица след овулацията, ако яйцеклетката е оплодена, се осъществява имплантацията й в матката. Едва след това могат да започнат някакви странни бременни усещания..., в повечето от случаите е по-вероятно такива да бъдат забелзани в дните около датата на мензиса. Това е и моментът, в който може да се направи тест за бременност...

Направи си сметка ти в момента в кой етап от цикъла си си. Май благоприятните дни за зачеване предстоят? Успех!    Peace
 

# 12
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
Добре са ти казали момичетата.

Дори си мисля, че овулацията ти още не е минала.

# 13
  • Мнения: 3 695
Уффф ... стига бе!
Как е възможно въобще да си го помислиш  newsm78
Четете малко преди да задавате подобни въпроси  Praynig
абсолютно съм съгласна  Peace четете  първо Tired

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
 ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт