145 ЦДГ Българка

  • 4 141
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
Здравейте мами!Искам да питам,за тази ДГ какво ви е впечатлението за нея?Изглежда ми много мизерна.Ако има някой ,който да ми каже нещо повече за 145ДГ,ще съм ви благодарна.  Simple Smile

# 1
Не можах да намеря мнения за тази детска градина, бихте ли ми помогнали. Каката ни е приета там и се чудя дали да я преместя, сега е  във филиал на друга ДГ, в блок, без двор..

# 2
  • Мнения: 36
И аз търся мнения за тази детска градина.
Моля, ако някой има впечатления да споедли  Hug

# 3
  • Мнения: 21
Много ви моля някой да сподели мнение за 145 ДГ Българка в район Красно село.
Благодаря предварително!

# 4
Dyshterja mi hodi tam ot edna godina. Obshto vzeto e dobre, imat hubav dvor i igrajat dosta. Ot vreme na vreme imat tyrjestva, na koito decata pokazvat kakvo sa nauchili. Predlagat tanci i anglijski sreshtu dopylnitelno zaplashtane.
Ne znam dali e naj-dobrata, no e prilichna.

# 5
  • Мнения: 8
Здравей muhatacece74! Имаш ли възможност да обясниш малко по-подробно за детската градина? Например: как са условията за спане, хранене, имат ли играчки, чисто ли е, мизерно ли е, в двора сенчесто ли е, има ли прилични люлки и пързалки, учителките добри ли са, детето ти щастливо ли е там, можеш ли да покажеш снимки от детската градина или поне от тържествата и т.н. Ако някой друг има опит с тази детска градина, много моля да го сподели, защото дъщеря ми е приета там и до 17.07.2009 г. трябва да реша дали да я запиша.
Много благодаря предварително!

# 6
  • София
  • Мнения: 1 368
Здравейте, искам да получа малко повече инфо за тази детска градина, тъй като синът ми е приет там, а не можах да намеря никакви мнения и коментари.
Благодаря!

# 7
 Здравей,
и дъщеря ми е приета в тази детска градина, но още не е ходила заради ремонта и сборните групи. Вие доволни ли сте ?

# 8
du6terq mi be6e v tazi detska gradina i da vi kaja bqh mnogo dovolna.leli i gospoji sa mnogo dobri.moga da spomena i imena kato g-ja lozanova i g-ja marinova.ohranitelkata temenyjka vinagi te pozdravqva i ysmihva.a direktorkata e mnogo la4ezarna i vinagi te isly6va s vnimanie.

Общи условия

Активация на акаунт