Здравейте!Пиша тази тема огорчена и измамена от услугите на салон Шантал в кв. Люлин,на ул.Годеч 5!Реших да отида във въпросния салон за малко освежаване на косата при Стела(фризьорката) което включваше:измиване,боядисване с моя боя,подстригване и сешоар-средна дължина коса.Преди месец и 1/2 бях ходила пак за същата процедура и бях останала много доволна.За това реших отново да отида там!Сега обаче оставам на страна неприятното осещане което изпитах за 2-та часа прекарани там което се изразяваше в скубане,дърпане на косата и тем подобна груба работа,но и ми взе въпросната фризьорка с 10лв. повече отколкото е по цени обявени на ценоразписа.Когато я попитах защо,тя ми отговори,че за боядисването с моя боя ми е взела 20лв. ooooh! (по ценоразпис 10лв.)Реших да не се разправям с нея.....т.к. вече бях платила!Цялото удоволствие ми излезна 60лв. с моята боя което не стига ,че не беше по ценоразпис,но и ми се потвърди най нагло.Разбира се,че повече няма да стъпя там....но факта,че отидох с голямо настроение и нагласа първо за отмора и релакс и второ за повдигане на самочувстивето,а излязох обрана,че и изтормозена от начина по който работи въпросната Стела!Исках просто да споделя с вас отрицателното си преживяване преди няколко дни!До този момент разбрах за много други недоволни жени от услугите й!Е,извода е-ако не сте и роднина и няма вероятност пр. да ви надуе цената просто НЕ ходете при нея! то май и никой не ходи по мои наблюдения-все няма никой вътре  Confused