Подарък рожден ден 2 годишно момченце?

  • 6 899
  • 17
  •   1
Отговори
Здравейте мили мами! Живот и здраве, месец май, момченцето ми навършва 2 годинки.
Искам да ви помоля за съвет! Какви играчки според вас са подходящи и най_вече интересни и атрактивни за момченца във възрастта 2 _3 годинки.
Направо съм се видяла в чудо,  newsm78....... а роднините още от сега питат какво да му подарят. Confused
 ConfusedДа уточня, че синът ми има доста играчки. Например: колело, куфарче с инструменти, писта с коли, детска масичка и столета, палатки свързващи се помежду си с тунел и конструктори разбира се. Оше едно уточнение! Пространството в къщи е доста ограничено..........
Моля ви, дайте идеи , защото аз направо се изчерпах.
Благодаря ви предварително! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 5 255


Играчки на Tolo - много здрави и качествени
 и т.н. от тук  Peace

# 2
  • Мнения: 591
влакче - дървено или с релси, макар че второто май сложно... кола  с дистанционно,волан, дори прахосмукачка - моят се скъса да играе с нея... Hug

# 3
  • Мнения: 1 447
дори прахосмукачка - моят се скъса да играе с нея... Hug
Моят син е на 1,6 месеца и в момента любимата му играчка е на кака му прахусмокачката.

# 4
  • Мнения: 315
на вторият рожден ден на сина ни му бяхме подарили комплект за пясък от тези с големите ръчни колички и лопатки и падна голяма игра с него

# 5
  • Мнения: 2 960
Моят син направи 2 годинки преди 4-ри дни.Точно такива човечета на  Tolo му подарих.Само ,че моите бяха момченце и няколко  животиннчета.Много са интересни.Заслужава си. Peace

# 6
  • Мнения: 2 475
Синът ми навърши 2 год този месец.В подаръците му имаше:
-голям хеликоптер,който се отваря и вътре има конструктор
-влак с батерии,който се движи по релси
-една много сладка играчка с риби,които се въртят и трябва да се хванат с въдичка с магнит.Интересното е,че рибите постоянно отварят и затварят уста,а могат да се хванат само когато са с отворена уста.Полезна е за развитието на концентрацията на детето.
-голям самосвал( втори,и миналата година му подариха)
-нови рингове
-синтезатор
-книжки с подвижни картинки

С всичко си играе и то с голям ентусиазъм.А тези човечета на Tolo ги има от няколко месеца ,но не са му интересни.Но наистина са уникални,че след голямото блъскане са оцелели Laughing

# 7
  • Мнения: 2 821


Играчки на Tolo - много здрави и качествени
 и т.н. от тук  Peace


Не веднъж съм влизала в сайта, но дали не мога да се ориентирам добре, цени не виждам....

# 8
  • Мнения: 2 110
Аз винаги питам майката за играчката ,защото сега всяко дете си има определени любими неща.

# 9
  • Мнения: 1 817
На моят син на тази възраст му подарихме колело, но ти казваш , че имате.
Много се радваше на надуваем батут/но пък място трябва/ newsm78.
Самосвал, влак с релси, въртолет, комплект с дървена дъска за рисуване , /за да не драска по стените/, басейн за лятото/ ако няма/, люлка ако имате лост или  за вилата, кола с дистанционно, китара с музики,  детска йоника, стол барбарон...

# 10
  • Мнения: 5 255


Играчки на Tolo - много здрави и качествени
 и т.н. от тук  Peace


Не веднъж съм влизала в сайта, но дали не мога да се ориентирам добре, цени не виждам....
Около 15 лв +/-

# 11
  • Мнения: 672
И ние се чудихме доста за 2РД на малкия. Купихме от дет.маркет Рая ( Варна)  дървена кола - пожарна, която се разглобява с отверка. Имаше разни клинчета, които се удряха с чук и много винчета за завиване. Детото не се отдели от тази играчка месеци наред.
Друга интересна играчка от този период беше комплект от пластмасови фигурки и пластелин. В нашето комлектче имаше един палячо, на който му "растеше" коса и език от пластелин, и разни други дребни формички.

# 12
  • Мнения: 9 988
Много полезна за мен тема.
Днес взех клинчетата за зачукване, дано ги хареса. Също рибки с магнитчета и две въдички, и кухничка на Смоби.
Светеща кола която издава звуци също би имала успех.

# 13
  • Мнения: 801
http://www.big.de/ Peace
Почти всички деца тук го имат и са луди по него, дори мамите и татковците го карат. Почти вечен е, и ще изяде много обувки, ако не се купи Big защитата за тях.
Рядко излизаме без него, дори му взехме и две ремаркета (багер със самосвал и обикновеното).
В къщи, което на приливи и отливи го привлича е влакче със дървени шини (позволява хиляди варианти за построяване). От време на време посяга и към легото и количките. Към дървения конструктор с винтчетата не прояви интерес, но от дете до дете има разлики.

# 14
  • София
  • Мнения: 606
Нашето дете също е на почти две и има всякакви играчки, на които не обръща внимание. Напоследък се заглежда по буби... седим по 10 мин да гледа мравки и буби по земята и сме решили да му купим Аквариум за мравки - пускат се 15 мравки и може да ги храни и гледа как работят.



Общи условия

Активация на акаунт