Нямам угодия аз...

  • 2 187
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 861
От толкова много време рева че искам да отслабна и ето това вече е факт. Теглото ми варира между 49 и 50 кг. и коремчето ми се прибра, но...
УВИСНА МИ КОЖАТА НА КОРЕМА Shocked
Имам нужда от силностягащ крем за кожата на корема. Тя така се е нагръчкала като на стара баба Sick
Иначе имам още малко Леокрема, мацам се, коремните преси си ги правя, стегната съм, сланинките почти ги няма, но кожата виси...
Та мили мами, препоръчайте ми  някакво изпитано силностягащо кремче ама да е на по човешки цени, че над 30 лв за крем НЕ ДАВАМ Crazy
Благодаря ви предварително bowuu

пп. Знам, че са пускани много теми по темата ама искат последна и актуална информация т.е. линкове към стари теми не ми вършат работа, чела съм ги всичките  #Crazy

# 1
  • Мнения: 6 155
Ако си свалила прекалено бързо килограмите е нормално да ти увисне кожата  Confused
На Леокрема има стягащ лосион за тяло. Цената му е около 8лв. Не съм го пробвала още и не знам дали е ефективен. Но толкова хвалби за Леокремата... предполагам, че и лосиона ще е добър Thinking

Последна редакция: сб, 04 мар 2006, 17:45 от Biby

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Иначе имам още малко Леокрема, мацам се

На Леокрема има стягащ лосион за тяло.

newsm78

# 3
  • Мнения: 6 155
Иначе имам още малко Леокрема, мацам се

На Леокрема има стягащ лосион за тяло.

newsm78

До колкото си спомням, Лили използваше редуциращия за корем и бедра, а аз говоря за стягащ лосион, който е нещо съвсем различно!
Сега по-ясно ли е?!  Close

# 4
  • Мнения: 750
Опитай да комбинираш действието на Редуциращия крем за корем и бедра на Leocrema от серията Pancalift със стягащия лосион за тяло от от серията Lipoderma. Имах нужда предимно от стягане на корема, а не толкова от отслабване. При мен ефектът се видя след около 3 седмици системно ползване исъм доволна.

# 5
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Лиленце, вземи си обръч - много помага (проверено!).  Hug

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Сега по-ясно ли е?!  Close

 Laughing Споко де. Сега е ясно, но не и от горните постинги!

# 7
  • Мнения: 6 155

 Сега е ясно, но не и от горните постинги!

Охххх, добре...сега вече ще спя спокойно, че всичко е ясно  Mr. Green


п.п. Лили, извинявай за офф-а Embarassed

# 8
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Лиленце, вземи си обръч - много помага (проверено!).  Hug
Ох, това ми напомня, че още докато бях бременна, си купих обръч точно с такава цел и още не съм го използвала по предназначение Embarassed Срам голям  Embarassed Embarassed Embarassed

# 9
  • Мнения: 3 861
Лиленце, вземи си обръч - много помага (проверено!).  Hug
Ох, това ми напомня, че още докато бях бременна, си купих обръч точно с такава цел и още не съм го използвала по предназначение Embarassed Срам голям  Embarassed Embarassed Embarassed

Ама ти за какво ще го въртиш този обръч???
Аз като те видях първото нещо което си помислих "лелеее колко е слабичка, как така се е възстановила толкова бързо Shocked??? Crazy

# 10
  • Мнения: 1 014
Без зор и упражнения, няма да има резултат Sad

# 11
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771


Ама ти за какво ще го въртиш този обръч???
Аз като те видях първото нещо което си помислих "лелеее колко е слабичка, как така се е възстановила толкова бързо Shocked??? Crazy
Ами и аз страдам от тази болест- стягане в областта на корема. Няма да ми е излишно Confused

# 12
  • Мнения: 2 584
От толкова много време рева че искам да отслабна и ето това вече е факт. Теглото ми варира между 49 и 50 кг. и коремчето ми се прибра, но...
Lilly за корема освен коремни преси други упражнения правиш ли, че нещо не иска да се прибира моя, аз много бързам ама не мога да се гледам такава неуформена, гледам да ходя повече и има ефект вече си влизам в дънките и то за 1 седмица, но не мога да закопчая от този корем

Последна редакция: ср, 10 авг 2005, 15:58 от kopche

# 13
  • Мнения: 3 861
ама ти много бързаш Wink
диета и коремни преси това е моята рецепта, но аз едва преди около 3 месеца успях да се хапъхам в дънките си от преди раждането и чак сега те ми стоят наистина добре и се чуствам добре в кожата си. Как го правите този фокус  с бързото сваляне след раждане не ми е много ясно Shocked
ПО едно време подскачах като луда  и тзе бо в къщи ама нещо напоследък  времето не ми стига и съм го зарязала... Confused

# 14
  • Мнения: 2 584
значи коремни преси, лошото е че ги почвам но ме домързява след някой и друг ден и спирам после пак, но то си трябва постоянство за тази работа, а отслабвам с много ходене, сега с количката правим едни преходи, до красно село и обратно поне два пъти на ден, за мен това е най-бързия и ефективен начин за отслабване, пробвах диети или по-точно гладуване ама  ooooh! през деня не ям много но като стана през ноща да храня малката си хапвам и аз hahaha така че ми остава само да ходя по няколко километра на ден Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт