занималния за 3 годишни?

  • 637
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 128
Привет на всички. Искам да попитам някой от вас знае ли да има занималния за деца на три годишна въздраст. Искам да запиша дъшщеря ми да ходи до обед, да се среща с врасници да обуща, да участва в някакви занимания подходящи за янната въздраст.

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
и аз това търся от доста време. за кой град става въпрос?
аз съм в Б-с и засега намерих един частен вариант,но ми се иска нещо още по-добро.

# 2
  • Мнения: 128
за софия става въпрос

# 3
  • Мнения: 1 650
за софия става въпрос
Ами запиши я в Двореца на децата на бул. К. Величков и Стамболийски.Моя приятелка си води там детето всеки ден, че не го приеха в Д.Г. и е много доволна.До обяд са и много ги занимават, учат песнички, танци, гимнастика, игри...

# 4
  • Мнения: 118
Аз също съм слушала хубави отзиви за детския център, доколкото знам там сформират и групи по интереси - пеене, рисуване и т.н.

# 5
  • Мнения: 42
Това си е проблем и аз го бях изпитала. Преди да тръгнем на градина, все се чудех на какво да правим, къде да я запиша. Но ми казваха че е малка за всякакви занимания. Ние ходихме на музика за бебета но тя е за по-малки деца. Трябва си градина вече ( за 3 годишните), заради социалните контакти с връстниците си. Дъщеря ми не ходи на ясла, но за детската градина съм убедена, че е нужна. Има разни детски центрове, но те бързо омръзват.

Общи условия

Активация на акаунт