Mоля ви за информация

  • 994
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 304
Здравейте  Simple Smile Не за първи път търся помощ от вас и сигурно няма да е и  последен .
Насочили сме се към "КЛИНИЧЕН ИНСТИТУТ ЗА РЕПРОДУКТИВНА МЕДИЦИНА" - ПЛЕВЕН   като почваме от нулата , защото
последните изследвания които правихме бяха преди повече от година .
Моля ви  да споделите мнение за тази клиника и лекарите работещи там . Въобще ще съм много благодарна за всяка
информация  Hug Hug Hug

# 1
  • Мнения: 94
Здравей!
Аз знам какъв е проблема при теб, но аз лично съм с много добре впечатления от работата, организацията отзивчивостта и т.н. на лекарите и сестрите в клиниката.
Аз правих при тях имунологични и голяма част генетични изследвания преди бременността и след това пращах по Куриер изследвания за НК клетки и ходих няколко пъти за вливане на имуновенин и интралипид.
Това е опита ми, но смятам че по-добра работа не може и да има.
Първо, че работят с куриери и не се налага за изследвания да тичаш до Плевен, момичетата на рецепцията са много отзивчиви и пращат резултата по ел-поща и те свързват с Доц. Конова за коментар (когато тя е свободна разбира се). При записан час за вливане не закъсняха нито веднъж, да не казвам, че с влизането ми в клиниката и веднага се организираше вливането - не се наложи нито веднъж да чакам с часове.
Така, че за мен работата им е перфектна.

Тук се надявам да ти пишат и момичета с други по-сериозни проблеми за да чуеш и тяхното мнение.
доколкото знам при поемане на дадена двойка те правят максималните изследвания за да се направи най-добрият избор на лечение и ако двойката е за инвитро целта им е успех от първият опит за де се спести психическото и финансовото натоварване на семейството.

Желая ти успех и късмет!

# 2
  • Мнения: 304
Liliysm благодаря  Hug
Надявам се и други да се включат . Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 406
Успех,Soul.И аз отскоро съм пациентка на същата клиника.Първите ми впечетления са много добри.Сега очаквам резултатите от изследванията,които направихме.Към кой лекар си се ориентирала?

# 4
  • Мнения: 304
bmanolova всъщност към никой специално затова събирам и мнения . Мислех че трябва да се обърна към Доцент Конова  Rolling Eyes
Обясни ми ако може как тоно си записа час и при кой доктор ... Аз пращах е-mail със запитване към Доцент Конова и тя ми отговори че е най-добре да ида на 12-13 ден от МЦ като предварително си запиша час  Rolling Eyes
Liliysm сподели моля те и за теб  Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 406
Д-нт Конова е имунолог.Правилно ти е отговорила,аз също отидох на 12 ден от цикъла и на ултразвука се видя както удебелената лигавица на матката,така и доминантен фоликул.В клиниката имат добра апаратураАз ходя при д-р Алкан Емин,но има добри отзиви и за д-р Стойков.При него правих лапароскопия преди година и половина.Час си записах по телефона.

# 6
  • Мнения: 304
Благодаря отново на тези които се включиха  Hug
Доста се поразрових във форума и видях много положителни мнения за клиниката и най-вече за Д-р Емин .
Днес се обадих и имам час за четвъртък  Grinning  Чудя се само дали като тогава ми е 14 ден от МЦ ще е проблем  Rolling Eyes
Мисля тогава да направим и една разширена спермограма на скъпия...Дали от понеделник до четвъртък ще е достатъчно въздържанието?

# 7
  • София
  • Мнения: 406
Не смятам,че ще е проблем,че ще ти е 14 ден.Ние също ще правим спермограма,но и за нея трябва записан час.Три дни въздържание и седмица без алкохол.Успех ти желая,Soul. Peace

# 8
  • Мнения: 304
Преди малко се върнахме от прегледа ми при Д-р Емин и искам да споделя , че съм с много добри първи
впечатления от клиниката и най-вече от доктора . Дано е все така  Praynig
bmanolova вие какви изследвания сте направили ? На мен само цитонамзка и микробиология за сега
а др месец FSH , LH ,Estradiol , Prolactin , TSH , TAT , MAT  newsm78 и хламидия ...
Мъж ми е утре на спермограма при Рилчева .

# 9
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Насочила си се към една от най-добрите клиники в България.Пациентка бях на д-р Емин и съм със страхотни впечатления от него.Както и от д-р Катя Тодорова и изобщо целия екип.Много са мили.Пожелавам ти успех   bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 406
Радвам се,че си доволна и стискам палци всичко да е наред.Понеже имам една несполучлива бременност пуснахме първо генетични и имунологични изследвания,както и хламидии.При следващия цикъл на трети ден ще пусна FSH,LH,естрадиол и пролактин.Не ми взе секрет за микробиология,защото последната ми е от януари месец.На прегледа имах много "хубав" и голям доминантен фоликул и по съвет на д-р Емин,спермограмата ще я направим,ако няма резултат.Утре ще са готови имунологичните изследвания и се надявам всичко да е ОК.

# 11
  • Мнения: 986
Здравей,Soul
Пациентка съм на доц.Стойков от 4-5 години и съм с прекрасни впечатления от него, и като специалист, и като човек!Не съм срещала по-всеотдаен на работата и на пациентите си лекар!Заедно с  д-р Емин /който беше още стажант/в екип са ми правили инсеминации-за съжаление неуспешни...Можеш да ми пишеш на лични,за да ти дам повече подробности.Зная,че е претрупан от работа,но съм сигурна,че ще имаш необходимото внимание от него като лекар и подкрепата му като човек.Желая ти успех и стискам палци на всички !

# 12
  • Мнения: 304
anjelka , amanita благодаря ви   bouquet
bmanolova благодаря и на теб и стискам палци резултатите ви да са добри Praynig Hug
Наистина сте много голяма подкрепа момичета  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт