много моля за малко внимание

  • 2 917
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 80
моля ако някой има някаква представа при ваденето на носна сливица с пълна упойка,трябва ли задължително да ни правят тест за алергия към упойки,понеже днес ходихме да ни правят изследвания,защото на 23,03,2009 сме планувани за вадене,направихани изследвание за кръв от вената и от пръста взеха ни урина,но тест за упойки не са ни правили,а миналата седмица вадиха сливицата на племенника ми и му правиха тест за упойки,той е на 4години,а моето дете е на 5,5години,моля ви дайте ми съвет,или ако някой има на представа нека ми пише,че много се спичам

# 1
  • Мнения: 5 001
Логично е да се направи тест за упойка...Как иначе ще знаят,че не сте алергични към упойката,която ще сложат?

# 2
  • Мнения: 81
Ако детето е нямало алергични реакции към лекарства и препарати може и да не му направят.Но ако настояваш те не могат да ти откажат.

# 3
  • Мнения: 27 524
Доколкото знам се прави  Peace

# 4
  • Мнения: 2 110
Щом ще се прави операция с упойка ,би трябвало да се направи и тест за алергичност. Но, казвам би трябвало ,не че правят ...само те питат имаш ли алергия?! Mr. Green

# 5
  • Мнения: 887
Да, прави се такъв тест. На сина ми предстой операция на трета сливица и два дни преди нея ни  казаха да отидем при анастезеолог.

# 6
  • Мнения: 100
И аз мисля,че е задължително да се направи предоперативно тестуване.Успех. Peace

# 7
  • Мнения: 984
задължително се прави, на едно познато детенце бяха забравили и за нещастие направи алергичен шок, но успяха да го спасят.

# 8
  • Мнения: 80
мами аз попитах сестрата която ни даде другите изследвания а тя каза че доктора не е казал нищо и само ни попита дали е алергичен кам някакви лекардтва и така и сега се притеснявам

# 9
  • Мнения: 2 926
От "би трябвало да се направи" и "прави се" има балкан разлика.
Би трявбало да се прави, но е факт, че не правят тест за упойките.
Разпитват те дали имаш някакви алергии и как се проявяват.Ако имаш, тогава евентуално те тестуват.
Живеем в България, не забравяйте.

# 10
  • Мнения: 80
МНОГО благодаря на включилитесе поне горе долу да имам представа но мисля като отидем на операция преди да влезем да попитам лекаря давидим какво ще ми каже,ще се пукна от притеснение

# 11
  • Мнения: 984
отиди при детски алерголог и ако трябва си плати, но направи на детето теста. Може и личния лекар да ти даде направление. Детенцето, за което писах, не е имало алергий до тогава и сега няма такива. На нас ни правеха и въпреки, че нямаше алерги към някоя упойка трябваше да пие поне 5 дни преди ваденето на сливицата противоалергични капки.

# 12
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Ако детето е нямало алергични реакции към лекарства и препарати може и да не му направят.Но ако настояваш те не могат да ти откажат.

  Не съм съгласна NaughtyАбсолютно задължително е да му направят теста!

# 13
  • Мнения: 4
отиди при детски алерголог и ако трябва си плати, но направи на детето теста.
Peace И аз мисля, че е задължително да направите теста. Дори и да няма никакви алергии и никой алергичен в семейството.

# 14
  • Мнения: 1 375
Моят съвет е да настояваш да се направи тест. Успех   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт