мамолог в Бургас?

  • 17 587
  • 8
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
момичета,предварително моля да ме извините ако вече има такава тема и се повтарям!  bouquet
аз търсих,но не открих нищо. #Crazy #Crazy #Crazy
искам да отида на профилактичен преглед при мамолог.знам,че много хирурзи правят изследвания с ехограф,даже пред време съм ходила.виждам,че и много гинеколози гледат с ехограф.
аз обаче искам да отида при специалист -мамолог,а в Бургас не мога да открия такъв. newsm78
ако можете,препоръчайте ми такъв!
благодаря! Hug

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
няма ли мамолог в този град?
никой ли не знае такъв????
ако знаете,моля пишете.. Praynig

# 2
  • Мнения: 55
Здрасти Mon4i, скоро бяхме с мъжа ми до Света София и докато го чаках прочетох, че имат мамолог и мамограф(май така се казваше), но не знам да ли е добър. Погледни в сайта на Life hospital, там са само специалисти, трябва да имат и такъв.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
понеже виждам,че явно в този град няма мамолози,или поне никой не знае за тях,ще попитам по друг начин. ooooh!
вие къде ходите на профилактични прегледи с ехограф на млечни жлези? newsm78
моля дайте координати на добри лекари в тази област! Praynig
благодаря предварително!  bouquet

# 4
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
С доста закъснение да се включа  Wink

Миналото лято /1вия уикенд на юли месец/ Д-р Калчева беше предоставила кабинета си на Д-р Николай Генов от София .... Той беше тук с колегата си Д-р Свещаров - мамолог ....
http://panaceabg.com/info.html
Без предварително да го планирам се възползвах и от този преглед  Peace

Направи ми впечатление, че докато чаках една млада жена беше докарало 10тина свои близки и приятелки, специално за мамолога  Peace .... може би точно в тази връзка, че в Бургас или няма  newsm78 или не е на достатъчно добро ниво  newsm78
Но все пак нека някой с повече опит в тази сфера от мен в Бургас - сподели  Hug

# 5
  • в джунглата
  • Мнения: 916
В Бургас става единствено д-р Хрусанов кабинета му е на Морска1 всеки ден след 16:00ч. Той е хирург -онколог, но има и специалност мамография и от много години се занимава с това. обаче извършва само мануални прегледи ехограф може да минеш при табакова кабинета и е в съседство с неговиа но при нея трябва да си запазиш час предварително.  Има и още един д-р занимаваш се с това мисля че беше Ангелов но той е пълен некадърник и ти препоръчвам да не правиш моята грешка да го посетиш.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
благодаря ви ,момичета!  bouquet

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 703
mon4i направили прегледа , би ли споделила? и аз искам да отида на преглед но още се чудя къде?
нека и други дами да се включат

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
да,всичко е ок. Peace
обаче аз ходих на профилактичен преглед при гинеколог,цитонамазка и между другото на ехограф ми прегледа гърдите гинекологът.
искаше ми се обаче и мамолог-специалист в областта.

Общи условия

Активация на акаунт