Спазвате ли протеиновия четвъртък след диетата на Дюкан?

  • 640
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 309
Приключих с 3-та фаза на диетата с 15 кг. надолу. Имам позната , която не спазва задължителния протеинов ден в н4-та фаза и не качва.
Има ли и други такива , дали да рискувам?

# 1
  • Мнения: 491
Заслужава ли си да рискуваш??? Едва ли е толкова голямо усилие...като се има на предвид колко си се лишавала за да свалиш 15 кг....
П.П - Има си тема ,специално за спазващи диетата ..питай там какво правят момичетата в 4-та фаза Аз никога не съм я спазвала

# 2
  • Мнения: 5 001
Дандулина ,има доста момичета в нашата Дюканска тема,които са на поправителен заради такова мислене,като твоето....Само,че когато се върнеш назад,организма не се лъже толкова лесно и не се сваля толкова лесно,колкото първия път...
Заслужава ли си само заради един нищо и никакъв протеинов четвъртък,който ти регулира баланса да задгърбиш всичко постигнато дотук ?!

# 3
  • Мнения: 491
TheNMaster  ...че аз какво съм казала ...че не трябва да рискува и че не си заслужава Crazy.........................МАй нещо не си ме разбрала Laughing
п.п - завиждам ти за кулинарните умения Wink

# 4
  • Мнения: 5 001
Не бей.... Hug Hug Hug
Нищо не си казала,но това,че се питаш ДАЛИ можеш да минеш и без протеиновия четвъртък,щото твоя приятелка карала без протеинов четвъртък,пък не качвала....
Е,тя за по-умна от Дюкан ли се смята? То ако можеше така,автора щеше да си го е написал...

Я,не се подвеждай и си карай както си трябва,пък другите нека не го спазват протеиновия ден  hahaha hahaha hahaha


П.П. Благодаря ти за милите думи за готварството  Embarassed....Ако мога с нещо да ти помагам-СВИРКАЙ на ЛС  Hug Hug Hug Hug Hug

# 5
  • Мнения: 491
А бейййй не съм го писала аз ами авторката .......аз и дадох съвет да си спазва протеиновия четвъртък Peace Hug
Благодаря ти , макар и да не съм на Дюкан смятам да се възползвам занапред от вашите рецепти..много са съблазнителни Hug

# 6
  • Мнения: 5 001
А бейййй не съм го писала аз ами авторката .......аз и дадох съвет да си спазва протеиновия четвъртък Peace Hug
smile3532 smile3532 smile3532

Да бееее,оф....Голяма съм..  animal085

# 7

Общи условия

Активация на акаунт