хранителна добака Дева плюс

  • 3 457
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 299
Здравейте, някой пил ли е по време на бременност тези хранителни добавки? Те са меки и твърди в комплект, меките са мастни киселини,  а твърдите витамини, дали са полезни, предписа ми ги лекаря, но прочетох, че рициновото масло предизвиквало контракции, как мислите дали да ги пия, нещо ме притеснява, вие какви витамини взимате??????????

# 1
  • Мнения: 2 110
Хранителни добавки и витамини, особено при бременност не се самоизписват ,те трябва да бъдат предписани от лекар !

# 2
  • Мнения: 299
разбирам, на мен ми ги предписа лекар, исках да знам дали някой ги е вземал

# 3
  • Мнения: 1 354
Аз лично не съм ги взимала,но щом ти ги е предписал лекар,не би трябвало да се притесняваш.Аз пия витамини,предписани от лекарката ми,но са Пренатал PeaceУспех!

# 4
  • Мнения: 299
Благодаря ти, беболина ще се консултирам и с др. лекар, за да съм по спокойна, продават се в аптека все пак, но бебето и здравето му са най-важни за мен, това, че ненамирам нищо за тях в интернет е най-малко озадачаващо, фирмата производител предлага хранителни добавки по принципо, но дори и в техния каталог ги няма????????????????

# 5
  • Мнения: 1 512
За първи път чувам за тях.Иначе съм пила Пренатал. Добре си се ориентирала да се консултираш и с друг лекар.

# 6
  • Мнения: 2 110
Извинявай БЕБЕТО В  ,поста ти ми прозвуча все едно сама си ги избираш. Прочетох ,че лекар ти ги е изписал ,но после изречението ти ...Още веднъж извинявай ! Hug
Тези не са много известни  ! Маи малко мами ще могат да дадат отзиви.

# 7
  • Мнения: 299
Да, така е не са известни били нови, даже аптекарката се учудила, защо за 1ден е продала 4 е така от нищото, явно лекаря е почнал да ги предписва, а другия с който се консултирах ми каза да ги пия, но като изчетох всичко особенно за рициновото масло се отказах от тях въпреки, че струват 32лева>

# 8
  • София
  • Мнения: 7 174
А, няма да се очудя, ако лекарят участва във внасянето на тази добавка.
Доста лекари са добри търговци всъщност.

# 9
  • Мнения: 344
Пих О мами.Струваха 10лв , а тези дори не съм ги чувала Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 299
аз ги спрях, мойто мнение е не ги вземайте тези дева плюс

# 11
Здравейте. на мен ми изписаха Девата в  шейново. Лекарката ми обясни колко е полезна комбинацията от витамини и омега киселините за бебето ми. каза ми как предпазва от спонтатен аборт и за образуване на мозъчните клетки и ретината на очичките бебето. Каза ми, че това е единствената такава комбинация в момента. В аптеката беше малко скъпо, 34лева. но нали е за бебето......... Четох в интернет, че е полезно. сигурно е така.......

# 12
  • Мнения: 340
Да, така е не са известни били нови, даже аптекарката се учудила, защо за 1ден е продала 4 е така от нищото, явно лекаря е почнал да ги предписва, а другия с който се консултирах ми каза да ги пия, но като изчетох всичко особенно за рициновото масло се отказах от тях въпреки, че струват 32лева>

По всяка вероятност на доктора ти му се плаща да ги изписва точно тях.

# 13
Omega kiselinite sa polezni i maikata i za deteto. Nali ima statii v neta kak se izpolzvat za predpazvane ot sledrodilana depresia.

# 14
Mislia, che predi mesets tochno tozi product beshe izpisan i na sestra mi ot Maichin Dom. I tia si go vzema v momenta. Hubavo e da se izpisvat i novi moderni producti. Predi vsichki piehme samo Materna i to samo za mesets ili dva, zaradi visokite dozi na vitaminite. Niakoi lekari go haresvaha, drugi puk ne. Kakto vi pisah i po gore, v neta ima mnogo informatsia za omega kiselinite i polzite ot tiah za bremennite. Omega kiselinite mogat da se nabaviat s hrana ili chrez takiva producti. Te ne se otdeliat sami ot organizma. V USA sa zaduljitelni za priem po vreme na tsialata bremennost i dokato produljava kurmeneto.

Общи условия

Активация на акаунт