Възпален език на дете?????

  • 2 307
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 011
Детето ми от  3 дни е с възпален език - цялото езиче е на уголемени ( силно изпъкнали) брадавички ,които са чувствителни към храната и му щипят. Докторката каза че  няма идея защото изключи вероятността това да е следствие от прием на антибиотик. Преди да му  стане така езичето  го боля 2 дена гърлото  и е смукал ефизол по  2 хапчета на ден - сутрин и  вечер. Той е на 7 години . Случвало ли  се е на  някой  друг подобно нещо!?
Сега правим джабурене с  Тантум Верде, но приемам и  други мнения!  ooooh! ooooh!
 Hug

# 1
  • Мнения: 804
И ние сме така,но имаме в групата в училище скарлатина.Не сме болни,а само заразени.После и стана бял езика на дъщеря ми ,сега вече е малинов на цвят.Първо беше с надути сливици и лимфи, и езика и беше с подути папили.Консултирай се с лекар за шарка,в момента във Варна има мнага болни деца,но го откриват само с посявка.

# 2
  • Асеновград
  • Мнения: 1 550
Детето ми от  3 дни е с възпален език - цялото езиче е на уголемени ( силно изпъкнали) брадавички ,които са чувствителни към храната и му щипят. Докторката каза че  няма идея защото изключи вероятността това да е следствие от прием на антибиотик. Преди да му  стане така езичето  го боля 2 дена гърлото  и е смукал ефизол по  2 хапчета на ден - сутрин и  вечер. Той е на 7 години . Случвало ли  се е на  някой  друг подобно нещо!?
Сега правим джабурене с  Тантум Верде, но приемам и  други мнения!  ooooh! ooooh!
 Hug
Да не са афти бе stelsi77.
Аз също знам че с тетра, но само джабурене без да гълта детето, също успокоява възпаленията.
Поне при моето дете, когато цялата и уста беше с афти, това много е успокояваше.

# 3
  • Мнения: 2 011
Ох, не са афти ...папилите са надути. В градината имаха скарлатина, която вече отшумя. Малкия е карал скарлатина преди почти 2 години - знам че за нея няма имунитет но...  newsm78
зная всички симптоми на скарлатина а и  докторката я изключи като възможност. Сега освен джабуренето с тантум верде довечера като си  легне ще му намажа езичето с Дактакорт кремче - ако  е гъбично би трябвало да му помогне  newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт