"СТАМБОЛИЙСКИ ни събира и на кафе и на бира!&a

  • 23 883
  • 367
  •   1
Отговори
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711


 

С благодарност за заглавието на Eli83   bouquet

 
Dori - мама на Алекс , роден в болница "Шейново"-София
Nadja77 - мама на Никола    и  Стоян , родени във ВМИ - Пловдив
dimi - мама на Рени , родена в МБАЛ "Свети Мина" (Весела) - Пловдив
Verdad - мама на Рада и Ралица , родени в  МБАЛ "Свети Мина" (Весела) - Пловдив и на Неда
bilqna_69 - мама на Мария , родена във ВМИ - Пловдив и  Ивелина , родена в МБАЛ "Свети Мина" (Весела) - Пловдив
Calathea - мама на Василена , родена в МЦ "Здраве" - Пазарджик и Мария , родена в МБАЛ "Свети Мина" (Весела) - Пловдив
djily - мама на Ани и  Митко
stanka1979 - мама на Иван и Георги , родени в гр. Пазарджик
sleepy - мама на Калоян
Eli83 - мама на Юлия , родена в МБАЛ "Свети Мина" в гр. Пловдив
Viktoria_27 - мама на Ивайло
zwetellina - мама на Габрина , родена в АГ "Селена" в гр. Пловдив
gns - мама на Атанас , роден в гр. Пловдив
MimSss - мама на Виктор , роден в МБАЛ "Свети Мина" в гр. Пловдив
Rodelinka - мама на Радослав , роден в гр. Пловдив
Krisi-Dani - мама на Крис Джулиян роден в Нюрнберг и на Йоан Даниел роден в Пловдив ІІ-ра градска
Insaid - нашата бъдеща кандидат мама smile3531
Жабче - мама на Яна и Йоана
Beceтo - мама на Димитрина родена в МБАЛ"Пловдив".
Mila_lev - мама на Петър роден в АГ Торакс Пловдив.





06.01 - Жабче
12.01 - Весето

19.02.2002г. - Рени на мама dimi
19.02 - Rodelinka

09.03 - тати на Ани и Митко на мама djily
17.03.1991 г. - Ивелина на мама bilqna_69
19.03 - MimSss
21.03 - djily
26.03.2009 г. - Яна и Йоана на мама Жабче


03.04 - тати на Калоян на мама sleepy
09.04.2002 г. - Рада на мама Verdad
12.04.1995 г. - Мария на мама bilqna_69
12.04.2007 г. - Ивайло на мама Viktoria_27
16.04.2005 г. - Алекс на мама Dori
20.04 - тати на Петър на мама Mila_lev

01.05 - stanka1979
08.05.2002 г.- Мария на мама Calathea
17.05.2006 г. - нашата темичка си има рожден ден благодарение на Calathea bouquet

02.06 - тати на Алекс на мама Dori
06.06.2007 г. - Габрина на мама zwetellina
22.06 - тати на Габрина на мама zwetellina
22.06.2009 - Петър на мама Mila_lev


01.07.2002 г. - Стоян на мама Nadja77
01.07 - Mila_lev
16.07.2006 г. - Юлия на мама Eli83
18.07.2006 г. - Никола на мама Nadja77
20.07 - Митко на мама djily
30.07.2004 г. - Иван и Георги на мама stanka1979

01.08 - тати на Радослав на мама Rodelinka
06.08.1999 г. - Ралица на мама Verdad
17.08.2006 г. - Виктор на мама MimSss
17.08 - тати на Виктор на мама MimSss
20.08.2006 г. - Йоан Даниел на мама Krisi-Dani
22.08.2004 г. - Крис Джулиян на мама Krisi-Dani
23.08.2009 г. - Неда на мама Verdad
30.08.2006 г. - Василена на мама Calathea
30.08.2008 г. - Радослав на мама Rodelinka
30.08 - sleepy

30.09.2006 - Калоян на мама sleepy


05.10.1992 г. - Атанас на мама gns
06.10 - тати на малките сладурки на Жабче
10.10 - Insaid
16.10 - zwetellina

02.11.2007 - Диди на мама Весето
11.11 - Dori

02.12 - тати на Иван и Георги на мама stanka1979
15.12 - тати на Рени на мама dimi
15.12 - Ани на мама djily
29.12 - dimi  

 ФОТО
ник:stambmami
парола: на лични


Предишните ни теми:
12, 11, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1

Предложения за нови теми:
С чаша кафе в ръка и във форума за Стамболииски сега.  - от Eli83
Стамболииски майки и деца и всички новини с кафето във ръка.  - oт Eli83
Баба Марта носи пролетта, Стамболийски е с усмивки озарен - от Dori
Пролетта дойде и в нашето градче, което Стамболийски се зове - от zwetellina
Да се хванем за зелено в Стамболийската ни тема"- от Rodelinka
В Стамболийски пролет шета, скоро ще цъфтят дръвчета - от Rodelinka
Стамболийската ни зима през комина си замина - от Rodelinka

Последна редакция: чт, 28 яну 2010, 22:56 от zwetellina

# 1
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711


И нека в душите бъде вечна Пролет
и от сърцата само Любов да искри!

Заповядайте в пролетната ни тема.   Simple Smile Нека по-често се събираме тук. Да споделяме както радостните, така и тъжните ни моменти.
Ако нещо ви се струва ненаред в оформлението, моля да споделите, за да коригирам.  Hug

Ето анкетата от предната ни темичка за тези, които искат да я попълнят, но не им е останало свободно време.

1.Ако трябва да опишете раждането си с няколко думи,какви ще са те?
2.Мислите ли за втори(трето) дете и от какво зависи това?Финансовата възможност,битовизма имат ли значение за това решение?
3.Позволявате ли си да давате съвети на нови родилки,близки с бебчета?Искат ли ви мнението,уповават ли се на вашия опит?
4.Коя смятате е най-положителната черта в характера на вашето дете или още е рано да се каже със сигурност,поради постоянната изменчивост в държанието му?
5.Мислите ли,че сте гушкали достатъчно своето бебче,или съжалявате за обратното?
6.Осолявали ли сте детето си, с цел да не мирише?
7.Позволявате ли си да викате и да се карате на детето на обществени места,или просто пред други хора?
8.Трябва ли дори и в къщи детето да носи обувки с ортопедична стелка?
9.Смятате ли,че вашето дете се развива нормално,правилно,опасявате ли се за нещо,или спокойно гледате напред?
10.Какво мислите за плуването на бебетата,бихте ли го записали?
11.От кога трябва да преминем към памперс гащи?
12.Как определяте себе си,като добра или строга майка? Или тези етикети са взаимосвързани?
13.Проявявате ли в ежедневието си чувство за хумор? Смее ли се от сърце малкото човече на игрите с мама?Или Пък бързо се отегчава и е трудно да му се задържи интереса?
14.Трябва ли периодично да се реже косичката на малките с цел сгъстяване? Или това са митове?
15.До кога мислите да давате АМ и вярвате ли в положителните му свойства?
16.Ревниво ли е детето ви? Как реагира,ако се занимавате с друго детенце пред него?
17.Коя е любимата игра или играчка на детенцето ви?
18.Вслушвате ли се в съветите на свекървата или майките си или винаги действате според" собствената си интуиция?
19.Мислите ли,че детето ви е лишено от нещо?
20.Разбирате ли какво се опитва да ви каже,подскаже,знаете ли как точно се чувства детето ви във всеки един момент?
21.Мислите ли,че прекалено го глезите или сте на мнeние,че на тази възраст е позволено и няма неприятни последствия?
22.Използвате ли все още бебешка козметика,мляко за масажи,прахове и омекотители?

lalalala

Последна редакция: пт, 20 мар 2009, 16:15 от zwetellina

# 2
  • Мнения: 23
Честита Първа Пролет!
Усещане за пролет..

                     Пролетно бяло
                     нежно усещане
                     за тихо случване,
                     изречено от синьото
                     във нечии очи,
                     цъфти във клоните
                     на сън за пролет
                     и щастие бяло вали...
                     Ухание в бяло
                     помилва денят,
                     прошумя и се скри
                     в смеха на момиче
                     и ронят се нежни
                     момински сълзи,
                     а целува ги някой
                     в спомени прежни...
                     Бели кокичета
                     пак са разцъфнали,
                     красиви и нежни,
                     поникнали първо
                     в душа на дете,
                     венец изплитат
                     пролетни мисли
                     в нечие тъжно сърце...
                     Бяла ръка
                     на щедър художник
                     рисува отново
                     цъфнал ябълков цвят
                     и бяла надежда
                     тихо се ражда
                     в нежно усещане
                     за нова пролетна среща...

Цвети огромни поздрави за оформлението на новата темичка.Супер е!  bouquet
Да и дано по-честичко се събираме тука.

Последна редакция: пт, 20 мар 2009, 18:46 от stanka1979

# 3
# 4
  • Мнения: 9
Честита първа пролет на всички! Да е слънцето в очите ви! Да е празнично в душите ви!

f

Поздравления и за невероятно оформената темичка!

# 5
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Много се радвам, че ви харесва темичката момичета.  Blush
Insaid нов аватар? Какъв е повода?  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 264
 Hug
 Къде е тази пролет???  33uu
Да ви питам нещо: Наистина ли завода спира да работи?
Ние сме добре, не съм се вясвала много време.  Embarassed Калоян вече прави всевъзможни бели, философства и винаги има собствено мнение, което в редки случаи се припокрива с това, което аз искам.  ooooh!

# 7
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Ужасно време наистина. И този вятър...  ooooh!
sleepy за съжаление е истина. Sad Майка ми и баща ми работят там. Майка ми вече я съкратиха, а баща ми незнам до кога ще искара там. До юни месец всичко трябва да е приключило. Нещо се дочува, че от ноември пак ще заработи, но това са само слухове за сега.
За малкия палавник само чукай на дърво да е здравичък, че много лошо с тези болести. Габи още точи сополи - вече 15 дена.  Tired
Виждам, че в Пловдив си живеете. Къде точно сте се установили?
Rodelinka върна ли се от мамини. Явно й се иска повечко да си поседи там.  Laughing
Дори оправихте ли се вече?
Мислите ли вече къде ще почивате през почивните дни май месец? Ние още не сме, понеже сега сме в малко труден период.
Ели, само ще се гушкаме ли.  Mr. Green Кажи как е Юл? Минаха ли онези гадинки? Как върви училището?
Черпя ви по едно следобедно кафенце за настроение.  Hug




# 8
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
newsm59 newsm59 newsm59

Честит рожден ден на djily!

# 9
  • Мнения: 9
Честит рожден ден, djily!



Как сте момичета? Темичката наистина е страхотна, дано  по-честичко се събираме...това важи и за мен, де Blush
Приятна вечер на всички! Hug

# 10
  • Мнения: 1 264
Джили, Честит Рожден ден!    bouquet


Цветелина, съжалявам за родителите ти, както и за всички хора, които ще останат без работа ако заводът спре. Аз всъщност съвсем егоистично попитах, защото за мен това беше добра новина, тъй като въздухът е ужасен. Калоян на два пъти преди годинката направи ларингитен пристъп, и двата пъти бяхме в Стамболийски и естествено заводът бълваше отрови. Та мисълта ми е, че е много неприятно, защото много хора ще загубят работата си, но пък децата ще растат там по-здрави.
Живеем в Пловдив. Като студентка живях няколко години в Стамболийски при баба ми. И сега като се стопли времето почти всеки уикенд сме там. Харесва ми да има дворче ,където да беснее малкият звяр.  Wink Но миналото лято много по-рядко ходихме до Стамболийски, защото доста се поуплаших с този ларингит. Смятам, че мръсният въздух е най-вероятната причина за ларингита.  newsm78
Стискам палци бързо да се оправи Габи. Тя ходи ли на ясли? Калоян е на ясли и вечно е със сополи. Уж се оправи и след някой друг ден пак... Сега и двамата сме така и си слагаме черни капки, на Калоян давам и Умкалор за всеки случай.

# 11
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Добро утро, момичета! Време е за закуска. Simple Smile


Ама че сняг ни е затрупал. Баба Марта доста се е разлютила.  cold
sleepy действително въздуха ни там е отвратителен и здравето на децата ни е по-важно от всичко. Рядко ходим там и затова немога да преценя дали въздуха влияе на дъщеря ми.  Rolling Eyes Габи неходи на ясла и мисля да си я гледам до градинка. С работата незнам как ще се оправя, но най вероятно ще напусна. Настинката ни дойде от едно гостенче.  Close Лекувам Габи с хомеопатия от 1 година и мисля и занапред да е така. Ще се оправим, но преживявам доста трудно, както всяка нейна ваксина, така и всяка нейна настинка.  Tired
 Hug

# 12
  • Мнения: 2 478
Това за Завода верно ли? newsm78

Ние сме добре,Юл се оправя ,аз уча полудявам от ходене на лекции,кафета,рейсове,1 час на отиване 1 час на връщане,като се върна Юл ме чака застъпвам,плътно е с мен,ако е хубаво времето сме навън,и така,готвене чистене,и на другия ден пак,нямам време да се обърна,всичко е на МАX

# 13
  • Мнения: 1 065
Здравейте мили момичета,почти успяхте да ме разплачете.Много сте мили.Благодаря ви най-сърдечно за поздравите за рожденния ми ден.Не го очаквах и това много ме изненада и трогна.Специални благодарностти за Цветелина, ние с нея сме почти адашки, благодаря ти мило момиче.
Наистина това беше един незабравим рожден ден за мен-преди малко се прибрахме с мъжът ми от романтичен уикенд в Копривщица.Бяхме само двамата, времето все не ни стига да си обърнем внимание и реших този мой рожден ден да бъде без гости и шумотевици. Копривщица е едно вълшебно място ,не бях ходила там от 12-13 годишна и бях омагьосана.
На всички вас честитя настъпването на пролетта, бъдете здрави вие и семействата ви.
Не знам при вас дали има много сняг ,но тук ,където аз живея, навън е истинска зима.Но въпреки това знам ,че пролетта е ,,на една ръка разстояние''.Ако не днес, то утре или вдруги ден ще пекне слънчице и няма да остане нищо от този, надявам се последен сняг.
Не съм чела от доста време темичката за Стамболийски, не съм и идвала от преди Нова година в града, доста по-голяма съм от повечето, които пишете тук, децата ми са голями и почти самостоятелни.
В Стамболийски живеят моите родители и родителите на мъжът ми ,в този град мина детството и младостта ми , тук изживях първата си любов,тук се омъжих. Не мога да не си мисля понякога с носталгия ,за Стамболийски, въпреки ,че почти не го споменавам ,когато ме попитат откъде съм.
Нека за вас и децата ви Стамболийски е мястото свързано само с хубави спомени. Градът не е лош -хората го правим понякога такъв.
Свършвам, нямам много време за писане.Ще ви наобикалям по-често.
Желая ви приятна неделна вечер .

Последна редакция: нд, 22 мар 2009, 16:28 от djily

# 14
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
 Ели, Юл ходи ли на ясла? Питам понеже ми звънят да се връщам на работа, а на ясла не ми се дава. Пък и сме 332 номер от чакащите в Каменица при подадена молба преди година.  ooooh!
 djily Копривщица е и нашето любимо място. Ходим там почти всеки път, когато се очертава по-голяма почивка на мъжа ми, който е от Панагюрище и ме накара да се влюбя в това градче. Тихо и чист въздух. Красота.  Heart Eyes Чудесна идея за рожден ден. Simple Smile Нямам търпение Габи да се отбие и да започнем да я оставяме на бабите, за да си отделим малко повече време за нас с мъжо. Ще се радвам да ни навестяваш по-често.  Hug
 Момичета, посетихте ли вече МОЛ-а? Grinning Вчера вечерта решихме да го разгледаме и то заради KFC и 3D филмчетата. Филмче неможахме да гледаме, но пиленце си хапнахме.  Simple Smile Аз се заплеснах, както винаги повече по магазина за козметика. Докато непомирисах всички парфюми не си тръгнах. Laughing На мъж ми лошо му стана от чакане с диването в ръце.  Twisted Evil Пак ще отидем.  Mr. Green
 Да се похваля, че преди малко се върнах от разкрасителни процедури. Те са ми подарък от мъжа ми за св. Валентин, но чак сега се поосвободи малко, че да гледа Габи аз докато се глезя. Simple Smile Става въпрос за студио Кадифе в Деловия център до пл. Съединение. Страшно съм доволна - модерно, чисто, внимателно и страшно релаксиращо. Записала съм си още няколко процедури там, но за малко по-нататък. Simple Smile
Това е за сега от мен. Лека вечер и умната!  Peace

Последна редакция: нд, 22 мар 2009, 21:28 от zwetellina

Общи условия

Активация на акаунт