Марки бебешки пюренца

  • 38 596
  • 106
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
нова съм в професията мама и  искам да попитам какви пюренца да давам на бебо, имат ли значение марките? какво ще ме посъветвате? Embarassed

Последна редакция: пт, 20 мар 2009, 21:54 от Vivi

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Имат значение, разбира се. Най-добрите се водят HIPP, защото са от био продукти, т.е без консерванти, оцветители, торове и др подобни. Ако не те притеснява цената най-добре давай от тях поне до 7-8 мес. После може и Ганчев. Още някои от немските май бяха био, но хип имат най-голямо разнообразие. Това си е мое мнение разбира се.

# 2
  • Мнения: 1 512
Давах Хипп.Но подозирам,че и тази тема ще стане бойно поле Хипп - Ганчев.

# 3
  • Мнения: 33
Започнах с HIPP за захранване,но също давах SUNVAL, SEMPER, BEBIVITA. За да е по-разнообразно менюто на Бебо.

# 4
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
Твърдо съм за хип и гербер. Значи пробвах вкуса на картоф с морков на Хип и Ганчев е трябва да ти кажа че на Ганчев е направо отвратително

# 5
  • Мнения: 47
Аз съм давала на каката Ганчев, и сега на малката пак давам Ганчев. Не ги намирам за лоши, яде ги с удоволствие. Може и на Хип да са по-хубави, но всичко зависи от финансите. Аз лично от Ганчев съм доволна

# 6
  • Мнения: 577
Ако имаш финансова възможност започни с Гербер и Хипп. Но много деца са отгледани и с Ганчев.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Сънвал,Хип и Нестле.

# 8
  • Мнения: 312
Аз давам на бебка-Хип,Гербер,бебивита Peace.Сега ще пробвам и  плодовите на Ovko

# 9
  • Мнения: 1 949
Захраних с Хипп. 1-2 месеца давах само от тях. След това съм купувала всякакви, без значение производителя, гледах да ги редувам общо взето. Най- харесвани от дъщеря ми бяха Семпер.

# 10
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Когато захранвах давах само ХИПП около 2 месеца . После започнах да давам всички

# 11
  • Мнения: 4 335
Синьт ми яде единствено на ХИП,след 10-я месец сьм пробвала и други,но не иска.

# 12
  • Мнения: 2 111
Давам само Хип и Гербер.
На Семпер- някои плодови пюрета.
Ганчев никога  Peace

# 13
  • Мнения: 1 062
Започнах с HIPP за захранване,но също давах SUNVAL, SEMPER, BEBIVITA. За да е по-разнообразно менюто на Бебо.
Освен тези давам Gerber и на Nestle.

# 14
  • Мнения: 168
пробваш от няколко вида и виж тези дето ти ги харесва детето аз започнах на Хип но дъщеря ми не ги хареса въобще само дуетите йогурт хапваше от тях и преминах на ГЕРБЕР и на тях си останахме до края обичаше ги абсолютно всичките от тях така че вкуса на децата е различен трябва да пробваш за да откриеш правилния избор за твоето дете

Общи условия

Активация на акаунт