Кое му е благотворителното на Vip Brother???

  • 11 491
  • 181
  •   1
Отговори
  • Мнения: 72
Възмутена съм от поредното популистко кипрене на родни "звезди"! Още докато течаха рекламите си представях по съвсем различен начин формата - мислех, че участниците лично ще помагат по някакъв начин на нуждаещи се деца - с грижи ... или нещо такова. А то какво било? Влязоха с лъскавите си дрехи, срещу тлъсти хонорари, в лъскавата и луксозна къща и ... вижте ни - ще помагаме.... Ама молим ви се пускайте смс-и защото така ще има пари за горките дечица. Не ги е срам - и тях и тези които са го измислили. Пошло е! Пак анонимните простосмъртни помагат, а други обират овациите. Като имаха толкова пари да спретнат предаването - да ги бяха дали директно на нуждаещите се. "Устата" ще ми влиза с обувки обсипани с брилянти и сваровски за 3000 лв. Егати звездите, егати държавата, егати благотворителността. 

# 1
  • Мнения: 77
Ох, много ме е яд, че не намирам интервюто с Нико Тупарев!  ooooh! Никъде не е качено  Tired

Продуцента на ВБ3 каза, че за хонорари на звездите са дадени общо 1,5млн лева! Но пък крайната цел била да се съберат около 3млн до края на Випа!  #Crazy

Да им ......... благотворителността!  #2gunfire

Смятам, че сама мога (и съм правила) много по-полезни неща за децата! Призовавам всички, които са загрижени за децата( и възрастните) да помагат директно, а не чрез предавания или въобще чрез посредници!  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 5 207
Благотворителност срещу хонорар!!!  ooooh!
Нито искам да ги виждам, нито да ги чувам тия "благотворители" ненеяли се.

# 3
  • Мнения: 2 401
Ох, много ме е яд, че не намирам интервюто с Нико Тупарев!  ooooh! Никъде не е качено  Tired

Продуцента на ВБ3 каза, че за хонорари на звездите са дадени общо 1,5млн лева!

А стига, бе! Сериозно ли?  Shocked Shocked
Гала какво се пъчеше и в клип да си  рекламира добрата благородна душа???

# 4
  • Мнения: 105
И аз съм възмутена и отвратена от "Виповете". Как не ги е срам и продуцентите и въпросните "звезди" да парадират колко са добри. като толкова много им се иска да помагат защо не дадат от своя джоб средства?!  Продуцента като иска да ги покаже колко са човечни и съпричастни към нуждаещите се, можеше да не им осигурява супер лукс, а да ги постави в условията в които живеят децата от домовете, възрастните хора и много български семейства. Какви са тези маркови питиета, екзотични плодове?! Незнам , но аз няма да пусна нито един смс. Не мисля и да ги гледам, защото е много нагло да ни молят за 1 смс докато те си говорят кой колко коли потрошил, кой какви обувки има. Това ли е благотворителността на българските звезди?!   

# 5
# 6
  • Мнения: 110
копирам си мнението от другата тема.

моето мнение по въпроса е, че да так се помага!
 
1. вие ако бяхте обществена личност с техните ангажименти щехте ли да изоставите всичко за да участвате 2 месеца в реалити без времето ви да бъде заплатено? (аз за мен си ще отговоря, не! щях да дам някъква сума и да си продължа да си гледам работата).

2. едно е 15, 20 човека да дадат пари, друго е тези хора да събират пари (ясно че ще са много повече) другото е че всички ние  се ангажираме. така ще  да видим и разберем каузите по които се работи, ако искаме и ние ще помогнем.

3. защо винаги гледаме в чуждата паничка с лошо?? ами имали са късмет в живота, работили са, успяли са (все ми е тая по какъв начин). защо не се зарадваме че се стараят за нашите деца а гледаме с какво са облечени и какъв хонорар са взели?

4.това не е вип брадър като другите очевидно, затова и излизат от къщата.

5.аз лично много им се радвам на ентусиазма ( но нали съм си българка се надявам да е през цялото време, 8 седмици).

та това е, сега ме изяжте с парцалите .


п.с. пускам и ще пускам смс-и, не ги давам на виповете а за децата. а и трябва доста смелост да си рискуваш имиджа участваики.

Последна редакция: пт, 20 мар 2009, 17:11 от дива коза

# 7
  • София
  • Мнения: 24
На същото мнение съм, като по-горе изброените. Възмущавам се на това което ни залива от екрана  Naughty и не смятам да ги гледам нашите "ВИП звезди.

# 8
  • Мнения: 2 401
Козич, сама казваш, че тоя брадър не е като оня. Хората си излизат и си гонят ангажиментите, не са вързани в къщата. Освен това брадъра за тях е една голяма инвестиция, нещо, за което по-скоро те би трябвало да си платят. 

# 9
  • Мнения: 1 558
Ох вече толкова съм се разочаровала,че нямам думи.Ето моя анализ на ситуацията,а пък вие преценете кой ще спечели  накрая:         
-влизаш във ВБ3 и всички говорят за благотворителност
-плащат ти голяма сума,за да се правиш,че ти пука за децата
-правиш си такава реклама,каквато по никакъв начин не би могъл да си направиш,ако не си вътре
-обикновените хора си отделят от мизерните заплати(пенсии),за да дарят нещо,от което ти печелиш

Айде сега ми кажете къде е благотворителността в цялата ситуация?На организаторите щеше да им излезе много по ефтино ако въртяха рекламни клипчета по тв за събиране на средства по подобие на БГ Коледа и др.подобни инициативи. Нали и без това парите идват от нас!

# 10
  • Мнения: 77
Aз по принцип не съм против това, че са им платени хонорари! Против размера на хонорара съм! Не може звездата "Х" да вземе 50хил хонорар за 2 месеца и да ми говори за "благотворителност".

Мисля, че можеха да направят компромис със себе си и да вземат символични хонорари от 5хил лева примерно! Вярвам че с 5хил лева щяха да покрият ежедневните разходи на семействата си.  Tired

Но това да вземеш десетки пъти повече от обикновения българин и едновремено с това да го агитираш да гласува и да дарява, ами.... нещо не ми се вързва с представите за благотворителност!

И повечето работят докато са в къщата - Гала, Аня, Петя, Милко, Софи, Емил си води предизборната кампания и шоуто! Можеха да прежалят някой лев от хонорар!  Tired

Не ми харесва да гледам Тодор Славков пиян - с какво допринася, какво показва, как ще ме агитира да гласувам?  Confused

Не ми харесва, че снощи реваха "Свъъършиииллл ни ееее Ред Булаааа...."

Алоууу Земята вика Марс! Нали сте благотворително там - поне спазвайте някакво благовъзпитание! Толкова деца нямат какво да ядат, а вие ми ревете за Ред Бул?  #Crazy

Аз, когато съм правила добри дела  Embarassed не съм искала да ми се плаща! И дори не съм ги обявявала наляво, надясно!


п.с. Искам да вметна, че шефа ми(един от най-богатите българи) редовно отпуска пари за стипендии на деца сираци (за учене във ВУЗ), но никога и никъде не го споменава или парадира с това! Мисля, че с тази негова дейност са запознати не повече от 2, 3 души! За мен това е благотворителност! Възхищавам му се!  Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 72
дива коза , изобщо не гледам в чуждите паници и не завиждам на никого. Слава богу не мога да се оплача от липса на средства. Помагала съм и ще продължавам да помагам. НО НЕ И В ТОЗИ VIP BROTHER. И това пък - "работили са успяли са" направо ме втрещи. Отрудили са се горките. TraYkovA, абсолютно си права.

# 12
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Съгласна съм с авторката на темата.
Първо, звездите можеше да са на по-скромни условия, без такива хонорари.
За тях и без това е огромна реклама това, че 2 месеца ще ги дават по ТВ.
Можеше да посетят някой дом, да направят благотворителен концерт, да дадат личен пример с грижи.
Нито ще гледам, нито ще пускам смс-и.
И докато има будали, които пускат смс-и, ще има и подобни бози по ТВ.
Изобщо не ми се гледа как някоя измислена нашенска знаменитост се напива или плюска.

# 13
  • София
  • Мнения: 749
Изобщо Нова имат много странно чувство за благотворителност...

И извинете кой там е Вери Импортант?
Новата мис България ?
Тодор Славков ?
Дачо ?
Петя Дикова ?
Аня Пенчева ?
Кошлуков?

и т.н., и т.н. ...

Що да не поседят 2 месеца на топло и светло, нахранени и обгрижвани?  Че и известни да станат? Хора без работа...
Само Гала ще си върши нейната

Благотворителност ???? Да, ама разбира се даже ! - от продуцентите към псевдо-ВИП овете  Peace

# 14
  • Мнения: 940
Изобщо Нова имат много странно чувство за благотворителност...

И извинете кой там е Вери Импортант?
Новата мис България ?
Тодор Славков ?
Дачо ?
Петя Дикова ?
Аня Пенчева ?
Кошлуков?

и т.н., и т.н. ...

Що да не поседят 2 месеца на топло и светло, нахранени и обгрижвани?  Че и известни да станат? Хора без работа...
Само Гала ще си върши нейната

Благотворителност ???? Да, ама разбира се даже ! - от продуцентите към псевдо-ВИП овете  Peace


Съгласна съм...

Аз не съм против "известните" хора, ама съм против идиотския начин, по който се провежда благотворителнстта.

Общи условия

Активация на акаунт