За Космодиск

  • 1 461
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 74
Свекър ми има дископатия и лежа 10-на дни в болници на инжекции.Иска ми се да му помогнем някак,дали Космодиска би бил добра идея?

# 1
  • Мнения: 17 546
 Не! Naughty

Въпреки, че според новата реклама, нашият Космодиск вече и в Италия на Франческо помогнал, защото Бай Ганьо му го занесъл... ooooh!

# 2
  • Мнения: 1 484
И  аз  не  вярвам  ,че  помага.Не  си  давайте  парите на  вятъра.

# 3
  • Мнения: 411
имам космодиск,не го нося постоянно и затова не мога все оЩе да разбера дали ми помага наистина,но винаги го слагам като запо4вам 4истене на баните,(2)от тогава никога не съм се схваЩала,преди ми се е слу4вало да остана сгъната над ваната докато премине силната болка след това на колене и леко полеко изправяне.имам го от 8 месеца.препоръ4аха ми го на малката кръстницата и приятелка на майка ми.
като го слагам на голо усеЩам парене и сърбеж по гръбна4ния стълб ,така 4е го слагам върху потник или тениска.
това е ли4ния ми опит

# 4
  • София
  • Мнения: 5 074
Много силна реклама за космодиска.
Иначе нищо.

# 5
  • Мнения: 39
Мъжът ми си взема още преди 7-8 години. Отначало казваше, че му помага, но после май се оказа, че е самовнушение.

# 6
  • Мнения: 959
Свекър ми и свекърва ми, използват космодиск и твърдят, че им помага. Rolling Eyes
Аз, самата не вярвам в магичското му действие, но знаели се ?!!...

# 7
  • Мнения: 669
По добре да си вземе ортопедичен колан с шини.Продават се в специализираните ортопедични магазини.Космодиска е глупост.

Общи условия

Активация на акаунт