Относно Скайп да питам

  • 5 979
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 876
Отварям си Скайпа и виждам в списъка си с потребители абонат, който не съм добавяла. Та някой може ли да ми обясни как се е намърдал там, след като не ми е пращал заявка за добавяне Thinking

# 1
  • Мнения: 11 558
Единственото,за което се сещам е някой,който ти знае паролата е влизал и ти го е добавил.Няма друго обяснение-аз поне имам опит в това отношение. bowuu

# 2
  • Мнения: 876
Ами никой не ми знае паролата  newsm78, странна работа Thinking. А сега се сещам, че абонат със същия специфичен ник ми беше пратил съобщение в ICQ, но дотам а сега същия ник се е намърдал сам  в Скайпа ми Thinking

# 3
  • Мнения: 2 448
Ако си била в режим скайп ми, не ги ли оторизира автоматично?
Не съм го ползвала, но все си мислех, че е с такова предназначение този режим, някакъв отворен за контакти такъв.  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 876
Ако си била в режим скайп ми, не ги ли оторизира автоматично?
Не съм го ползвала, но все си мислех, че е с такова предназначение този режим, някакъв отворен за контакти такъв.  Rolling Eyes

Не, не съм била в такъв режим. А и човек с този специфичен ник ми беше пратил съобщение преди време в ICQ, а сега го гледам в Скайп и не мога да си обесня как е възможно Thinking

# 5
  • София
  • Мнения: 2 079
Блокирай го и толкоз!  ignore2
А после го изтрий от листата си!  Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 876
Блокирай го и толкоз!  ignore2
А после го изтрий от листата си!  Crossing Arms

Ще го блокирам, ама ми се ще да знам причината как се е намърдал там. Днес не съм си затваряла Скайпа и преди малко поглеждам и ми се наби в очите този ник, който е офлайн. Този същия ник ми прати странно съобщение в ICQ преди време, а сега се е паркирал в Скайпа ми #Crazy

# 7
  • Мнения: 2 448
Кой знае, може да си кликнала за потвърждение на пълномощното погрешка, в бързината, ако чаткаш много.  Laughing

# 8
  • Мнения: 876
Кой знае, може да си кликнала за потвърждение на пълномощното погрешка, в бързината, ако чаткаш много.  Laughing


Този е от преди малко, а отдавна никой не съм добавяла.

# 9
  • Мнения: 19
Смени си паролята на skype  Peace  явно си мислиш, че само ти си го ползваш, но....  знае ли се Flutter

# 10
  • Мнения: 876
Смени си паролята на skype  Peace  явно си мислиш, че само ти си го ползваш, но....  знае ли се Flutter

Ох... и аз това си помислих, май някой ми знае паролата #Crazy... ще я сменя, но ако и тази ми налучкат, хмм...

# 11
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 643
какво имаш предвид, като казваш, че ти е в списъка - иконката пред името му с какъв цвят е?

# 12
  • Мнения: 876
какво имаш предвид, като казваш, че ти е в списъка - иконката пред името му с какъв цвят е?

появи се като офлайн - х сив цвят

# 13
  • Мнения: 4 111
Как са ти настройките?
Инструменти>настройки>поверителност>разширени настройки>всички настойки трябва да са "само от включените в списъка", тогава ако някой иска да се свърже с теб ще стане само чрез пълномощно или чрез чужда намеса в скайпа ти.

# 14
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 643
След като е в сив цвят, то не е добавен в скайпа - просто ти е писал, и евентуално ти е искал пълномощно да го добавиш.
Само от днес имам 3 такива.

Общи условия

Активация на акаунт