Не се сдържах ...

  • 2 703
  • 33
  •   1
Отговори
# 1
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не се сдържай, чети повече. Не гледай само телевизия "Скат".
http://www.mediapool.bg/show/?storyid=150334&srcpos=7

# 2
  • София
  • Мнения: 4 423
За съжаление е самата истина!

# 3
  • Мнения: 662
Сега се подсетих покрай клипчето за взривяването на вагона, замислих се колко малко хора въобще знаят за него и колко сме късопаметни...И всъщност колко хора въобще и не се интересуват, че и в момента е пълно с протурски движения, които неуморно промиват мозъците на децата в смесените райони.Тук, там по някой канал се появява репортаж и веднага се намират доста хора, които скачат, че се всявало етническа нетърпимост...Веднага някой ще писне-какви са тези клипове, каква е тази пропаганда, как така им нарушаване правата, да не сме посмели да си знаем историята и да помним такива черни дни!

# 4
  • Мнения: 1 470
Това се върти толкова отдавна...Кога наистина всички ще прогледнете,не знам...

Но този клип не е против турското население у нас,а против лидера на една незаконна етническа партия,който продължава да разделя народа ни,и с това държи властта...Оставяйки електората си в крайна нищета и необразованост,за да може по лесно да ги манипулира...Дано те се опомнят,ако не ние...

Гласувайте Българи!!!

# 5
  • Мнения: 212
"Re: Не се сдържах ..."

Сдържай се че някой път ще вземеш съвсем да се оакаш...

# 6
  • Мнения: 152
На възстаниееееееееееееее...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 7
  • София
  • Мнения: 4 423
Бори се, ти пък този път няма ли да напишеш нещо, чак ме учудваш? Shocked

# 8
  • Мнения: 128
Ако не можеш да се сдържаш,излез на свеж въздух малко.Другия вариант е- да не си пускаш тв скат.

# 9
  • София
  • Мнения: 61
Аз се изморих вече да говоря и пиша... Българина е толкова непукист и безразличен... Дори и да обяват утрешния ден за последен, за 'края на света', ако всичко е предначертано и обречено.. на бай Ганьо няма да му пука, пак ще си живее в скапаното сиво ежедневие (уж запоследно), ще си седне пред телевизора, ще си сипе ракия... и пак ще намери за какво да псува.
Само аз ли се дразня от новините на турски по националната ни телевизия? Само аз ли не мога да си намеря място от нерви когато видя мазната физиономия на Доган?
Явно българина много си обича депутатите, защото всяка година идва изборен туризъм (автобуси с турци) пак за сметка на нас - данъкоплатците. Защото 150 от 240 депутати живеят в полагащи им се държавни апартаменти и всичко им се полага от държавата, правят си всяка година ремонт и ново обзавеждане пак за наша сметка, и с цялата си наглост плащат само 150 лв. такси на месец.  Rolling Eyes Е, ако ми кажете, че българина не си обича управниците - е няма да ви повярвам. За депутатите винаги има жилища и апартаменти, но за студентите (бъдещето на държавата) - НЯМА! То бива бива наглост, ама то такава като тази просто няма... ето и новинката - http://dnes.dir.bg/2009/03/16/news4141968.html Не искам просто да продължавам да ровя че избеснявам. Когато бяхме на 14 януари пред Парламента очаквах хора, много хора, българи.... а се видя, че само на едва 2 000 души им пука какво ще се случи с бъдещето им, с държавата...  Rolling Eyes
А сега полицайте като протестираха дойде ли някой да ги бие, а? Дойде ли някой да им размаже главите? Никакви пари за тея мизерници... да си седят, работят и ровят в кочината си!

# 10
  • Мнения: 128
Еее няма такава омраза и простащина никъде.Ние себе си не обичаме, какво остава за другите.Поредната тема с кофти край.Като дойде март месец и големи родолюбци ставаме.В толкова държави съм ходила,но такова чудо като нас не видях.Все на нас някой ни пречи.

# 11
  • Мнения: 1 470
Еее няма такава омраза и простащина никъде.Ние себе си не обичаме, какво остава за другите.Поредната тема с кофти край.Като дойде март месец и големи родолюбци ставаме.В толкова държави съм ходила,но такова чудо като нас не видях.Все на нас някой ни пречи.
Абе и аз се чудя аджеба защо ли в Англия отново се надига ИРА новата ли да беше,ИРА старата ли,или каквито и нови фракции да е приела с годините...Или Англия не е в Европа?!Или не я включваш в тази схема защоо не е била 500г под ирландско робство?!

# 12
  • Мнения: 128
Включвам я естествено.Бях там,но не съм видяла такава омраза.Казвам,какво не ми харесва в тези клипчета.Ти какво предлагаш да направим с тези,които не са българи като нас.Да ги изселим а?

# 13
  • Мнения: 592
На приказки сме много силни, но на улицата сме по-ниски и от тревата, защото в главите ни е пълна боза. Този клип е колкото добре - наистина има хора които не знаят или не си "спомнят" за атентата във влака, че и на гара Пловдив, Сливен, Дружба, но е и толкова негативен, защото крайният национализъм се подава зад половината кадри. Умният човек ще прочете какво пише дори на кадри на които няма текст. Има добри българи и турци достатъчно, има и българи и турци боклуци достатъчно.
Бутало - отдавна не те бях мяркал!  Peace

# 14
  • Мнения: 106
Еее няма такава омраза и простащина никъде.Ние себе си не обичаме, какво остава за другите.Поредната тема с кофти край.Като дойде март месец и големи родолюбци ставаме.В толкова държави съм ходила,но такова чудо като нас не видях.Все на нас някой ни пречи.
тук май не опира до родолюбие. и не става въпрос изобщо за филантропия. и не, че някой очаква друг да го обича. а защо мислиш, че през месец март се раждат родолюбците. а изводът е друг, че в друга държава не си видяла такова нещо. и защо се засягаш персонално?

Общи условия

Активация на акаунт