Помагайте! Разстойство и кърмене....

  • 731
  • 5
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 2 482
Момичета, помагайте! Тази сутрин се събудих с разстройство и болки в корема  Много ми е зле. Сега дали мога да кърмя? Мога ли да взема някакво лекарство? Оказах се в небрано лозе и много ме е страх да не заразя малчо или да не го заболи и него коремчето. Смекта не смея да пия и просто не знам какво да правя
Какво ще ме посъветвате?
 

# 1
  • Мнения: 9 481
Хапни запичащи храни-ако можеш да намериш компот от дренки, нар, чай от шипки.

# 2
 
  Направи си чай от джоджен . Изпитано е и помага бързо. 1 ч.л. на 300-400 мл. вода .

# 3
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Ориз, картофи, препечени филийки.
Или пък Смекта.

# 4
  • Мнения: 166
Най-добре Лечебна Хумана + Смекта + Ентерол (за всеки случай). Тези трите неща са позволени и за бебета, така че предполагам, че не е проблем и за теб. Най-добре е първите 4-5 часа да не се храниш (ако е стомашен вирус, придружен с гадене). Повече течности - вода, чай от джоджен, чай шипка, оризова вода.
Успех и дано да мине леко.

# 5
  • Мнения: 961
Кърми си спокойно, по този начин вероятността да предпазиш бебчето е по-голяма, защото с кърмата му предаваш антитела. Ако нещо си му предала от вируса, то се е случило още в инкубационния период, така че няма никакъв смисъл сега да спираш!
Можеш да си вземеш Хидрасек(май така се казваше) или Хидратант Алфа, за да не се обезводниш. От обезводняването може да ти намалее кърмата, но скоро след това ще се възстанови!
Бързо оздравяване!

Общи условия

Активация на акаунт