Хотел Спектър палас в Приморско или мнения за други хотели пак там събирам

  • 3 412
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 550
http://www.spektar-palace.com/index.php ето го. Изглежа ми приличен.
Търся нещо за почивка за 2-ма възрастни. От детската градина организират лагер в Приморско и с мъжа ми бихме желали да се навъртаме наоколо  Embarassed Embarassed Embarassed, защото иначе сигурно ще побелея за 10 дни, а пък талибанките много държат да ходят на лагер с градината (вече са били през есента, но само за 5 дни и не на море).
Мнения приемам всякакви - изискванията ми са да е чисто, по възможност да е ВВ, да е близо до плажа, да има басейн, да е на прилична цена, защото тази почивка ни идва малко извънредна между другите 2.
п.с. За Пламена палас четох противоречиви мнения Rolling Eyes, за хотелите от веригата на КК Албена също (що касае настаняването)

Последна редакция: сб, 21 мар 2009, 10:44 от bibi

# 1
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Аз съм ходила в този хотел точно когато беше открит. Всичко беше много хубаво. Храната също. Но това е било преди 8-9 години сигурно,не помня точно, така,че моята информация не е много достоверна към днешна дата.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 550
нади_миши мерси за отговора, аз обаче междувременно започвам май да се разколебавам за лагера, както и повечето родители в групата. нещо морето ме притеснява, като си знам стоката колко е дива, пък и 15.06 ми се струва рано; хотелът, в който ще са те (Сърф) не е много близо до плажа.... и т.н. На Огняново есента пак имаше басейн и от 27 деца група отидоха 16, а пък сега са записани  само 3.  Rolling Eyes, оф отплеснах се тя темата ми беше за друго  Embarassed.

# 3
  • Мнения: 129

и аз съм ходила там, но поради липса на места другаде. намира се точно на главния път, в началото на приморско и това не ме кефи.

фенка съм на хотел "Приморско". Харесва ми, че стаите са просторни, близо е до плажа, нов е.
има безжичен нет навсякъде и терасите са огромни.

http://primorskohit.hit.bg/index.html мисля, че работи целогодишно, но не съм сигурна.

Общи условия

Активация на акаунт