Savo премахващо мухъла, дали действа?

  • 16 997
  • 36
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 604
Проверих и видях,че не е писано за този продукт. Някой ползвал ли го е, дали наистина премахва толкова успешно мухъла? Освен това не съм го виждала никъде да се продава(по нашия квартал де). Споделяйте отзиви  Grinning

# 1
  • Мнения: 577
Аз напръсках в къщи преди една седмица наистина изчезва всичко без да бършеш. Пръскаш и до 10мин няма и следа от мухал. Но, мирише много силно. Трябва много да се проветрява, а и не е желателно детето да е в къщи.

# 2
  • Мнения: 8 999
И аз бях скептично настроена, но наистина е феноменален. Просто след 10-15 мин. вече не се забелязва никакъв мухъл. Мирише, но не чак толкова силно.

# 3
  • Мнения: 4 784
Зависи кога напръскаш. Ползваме този препарат вкъщи вече повече от 2 години периодично. В зимния сезон, когато най-често се появява мухъл, до 3 седмици след като напръскаш основно, се появява отново. С наближаването на пролетта, затоплянето на времето нещата се подобряват и може да не се наложи пръскане цяло лято. Но наистина мирише много силно и се налага сериозно проветряване.
Освен Саво, такива препарати анти мухъл има и на други фирми.

# 4
  • Мнения: 1 259
Аз съм ЗА, този продукт...като минус мога само да кажа, че мирише много лошо след употреба и е нужно повече поветряване!

# 5
  • Мнения: 4 784
В тази тема има мнения за продукта - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=358697.0.

# 6
  • плевен
  • Мнения: 644
С две ръце гласувам за ДА.Преди да си направим изолация на жилището имахме мухъл.Използвах какви ли не препарати но само този го премахва и то за по-дълго време от другите.Вярно е че мирише но нали по-важен е  резултата

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 1 198
Всичките ми близки и познати,които са го ползвали казват,че е ефокасен и полезно средство за чистене на мухъл.Та смятам и аз да видя какво ще направи "Саво" по въпроса с мухъла или плесена,който се е внедрил в нашата стена в спалнята,зад леглото ни и до парното.Как става до парното ,не е ясно.

# 8
  • Мнения: 3 770
Активната съставка ( и май единствена !? ) на Savo е натриев хипохлорит , т.е. обикновена белина , но на по-висока цена.Използвала съм един път Savo , следващия си купих белина - ефектът е абсолютно един и същ.Но в крайна сметка , ако не се премахне причината за мухъла , той рано или късно се появява отново.

# 9
  • Мнения: 3 372
Определно действа, като напръскахме в къщи след 10 мин препарата "изяде" мухъла Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 74
И аз съм много доволна от Savo-то – то звучи малко като реклама, ама в банята около паравана и плочките имаше мухъл и преди с какво ли не съм пробвала – след голямо търкане успявах да го изчистя. А сега само като напръсках и изчаках 10-ина минути – нищо не беше останало – от мен се искаше само да изплакна.

Но за стаите ще поизчакам да се постопли времето – че наистина мирише.

Обаче и аз доста го търсих по магазините – по кварталните не го намерих, но големите вериги зареждат. Аз го купих от Била, но и там тогава имаше само пълнители – без пръскалка.

# 11
  • Мнения: 4 916
Не мога да си спомня от колко години ползвам Саво - доволна съм. Наистина белината премахва също толкова ефективно мухъла, ако на някой му се занимава  Peace  Само си пазете очите, ако пръскате по таван или високи точки, да не би някоя капка да се отрази и да се върне надолу  Naughty

# 12
  • Мнения: 689
Да действа, но временно.

# 13
  • Мнения: 353
Ползвахме го още през 2004-2005 година, детето беше малко. Аз извеждах детето, съпругът ми оставаше да напръска. Излизахме по цял ден навън или ходехме на гости и се прибирахме чак вечерта. Първия път детето започна да кашля и направи спазъм, заведох го на лекар, дори инхалации с вентолин му правиха. Втория път беше след около 6 месеца, защото мухъла пак започна да се появява. Тогава детето пак започна спастична кашлица, като го заведохме на лекар, той реши че детето има проблем щом за по-малко от година направи два пъти спастичен бронхит. Даде ми направления и каза че ще правим изследвания. Аз тогава ей така между другото го попитах според него САВО дали е причина за кашлицата на детето и той направо ми се разкрещя, попита ме и първия път ли детето като е било с кашлица пак сме били пръскали. Каза ми веднага да измия стените и да си разреша проблема по друг начин не със САВО. Според нашият лекар, съм можела да докарам астма на сина си заради този препарат... Аз не бих го ползвала отново. Това беше през пролетта на 2005,  като изпратихме детето при майка ми за лятото със съпруга ми направихме ремонт и боядисахме стените със дишащ латекс. Имаше голям ефект 3 години не сме боядисвали и мухъл не беше излизал. Сега забелязвам че е започнал тук-там да се появява. Споделям моят опит именно заради това че и аз бях очарована от този препарат. Изкушение е с едно пръскане да се премахне мухъла...

# 14
  • София
  • Мнения: 430
Тъкмо тия дни се чудех откъде да го купя това Саво и сега като прочетох първите постове си казах "край с мухъла покрай паравана в банята", ама след последния пост - НЕ бих рискувала здравето на малчо   Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт