Дъщеря ми се върти на място

  • 929
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Здравейте, не знам дали темата е за този подфорум, не знам и дали трябва да се притеснявам, но ми е интересно дали други родители имат този проблем.

Дъщеря ми е на година и 4 месеца, от близо 2 месеца започна да се върти на едно място както си е права. Върти се, върти се, завива и се свят естествено и започва да залита и да пада. И сякаш това и доставя удоволствие - започва да се смее и да вика радостно. Обяснявам и че не е хубаво така, ама как да ме разбере  newsm78, ако се скарам - бяга до другата стая и започва там да се върти. Поне да сменя посоката на въртене, ама не - все наляво  Tired. Разширяват и се очите, държи ги и двете в ляво, гледам и да не я стресна - отивам бавно и внимателно до нея и спирам да се върти, тя пък се ядосва, че и прекъсвам играта.

Има ли и други майки с такъв проблем и как го разрешихте?

Благодаря предварително.

# 1
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Дъщеря ми в тази възраст имаше същия период, май всички дечица минават през това.
Много са сладки, като го правят.  Laughing
Не се притеснявай, нормално е- сега осъзнава движенията и реакциите на тялото си,
запознава се с гравитацията...
Скоро ще премине интереса и.  Peace

# 2
  • Мнения: 1 677
И двете ми даца много обичаха да се въртят, когато бяха малки, не че и сега не го правят. По мои наблюдения има много деца, които се забавляват докато се въртят. Мисля, че не трябва да се притесняваш.

# 3
  • Мнения: 182
И аз не мисля, че е притеснително. Моят също много се забавлява като се върти около себе си, особено като е качен върху стъклената холна масичка. От което вече ми се изправя косата.

# 4
  • Мнения: 804
Моята дъщеря е на 1г 1м и не е правила така,но племеничката ми е 1м по голяма от нас и така танцува-върти се на място и е много смешна.Предполагам много дечица го правят,наблюдавай я и ако продължи да го прави и като по голяма мисля ще е добре да се консултираш с лекар.Но сега е много мъничка и предполагам е нейна прищявка.Радвай се на момиченцето си и бъди спокойна.Весел и усмихнат ден!

# 5
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 954
Сънчето ми откакто е проходил неспира да се върти и доста се забавлява със това.Аз също се притеснявах,че ще му стане лошо,но забелязах,че така се забавлява и не му е лошо.

# 6
  • Мнения: 2 936
няма защо да се притесняваш,всички деца обичат да се въртят така!

# 7
  • Мнения: 2 257
Моето в момента се върти така, докато пиша. Laughing Много обича. После сяда на земята и се поклаща, а очите му се мърдат както когато гледаш през прозореца на кола. Не съм се притеснявала от това, даже се забавлявам като го гледам какъв е щурчо, внимавам само да не залитне и да се удари в някой ръб.

И аз много обичах да се въртя докато седна от завиване на свят, като малка. Беше ми много интересно как мога да направя целия свят да се върти около мен. Grinning

Ще им мине, друго ще им дойде наум.

# 8
  • Мнения: 3 804
И при моите 3 те беше така-няма нищо страшно Peace

# 9
  • Мнения: 24
Еееех, благодаря ви момичета  Hug Доста ме успокоихте. Само ме е страх да не се удари в някой ръб като пада. Днес се удари на един стол и има синина на челото. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт