Zdraveite dami  znam 4e ima dosta jeni s 4uvstvitelna ili suha koja i zatova re6ih da vi kaja kak az se grija za moqta (kojata mi e 4uvstvitelna izrazena s mnogo leka suhota).


1.Po4istvam kojata si 2 puti dnevno.Sutrin si izmivam liceto s hladka voda,posle go oblivam sus studena voda,sled tova s napoen v zaparka ot laika tampon po4istvam liceto si,nanasqm s tampon osvejava6t tonik,posle podhranva6t serum i nai-nakraq balansira6t krem
2.Ve4er po4istvam grima si s izklu4itelno nejen losion bez alkohol,posle s po4istva6t losion-sled kato go otmiq nanasqm podhranva6tiq serum i naraq balansira6tiq krem.A predi da si legna izvur6vam o6te nqkolko prosti4ki proceduri
-.nanasqm po4istva6t eksfolira6t losion
-.hidratira6t tonik
-.aloe activator(tova e imeto na samiq produkt)
-.stqga6t losion
-.vuztanovqva6t no6ten krem
3.Prez den si pravq doma6ni maski,kremove,losioni,zaparki za lice
4.Hranq se zdravoslovno-v menuto mi ima mnogo beltuci ,plodove i zlen4uci
5.Piq po 3-3,5 litra voda na den.Poprincip ne piq alkohol,a samo kogato ima naistina vajen povod i to po malko.Za jalost ne moga da kaja to4no su6toto i za pu6eneto,no gi ograni4ih do 1 max 2 cigari dnevno (btw ako nqkoi znae kak mogat da se otkajat cigarite molq da pi6e )
6.Za kojata na tqloto ,rucete i krakata izpolvam kupeni naturalni produkti i doma6ni  maski,kremove,losioni,zaparki
7.Eksfoliram kojata si 2 puti sedmi4ni s mnogo nejen eksfoliant
8.Redovno sportuvam-tova pomaga na kojata i vun6niq vid kato cqlo
9.Izpolzvan krem za okoloo4niq kontur
10. Ne prekalqvam s grima-fon dyo ten ne si slagam nito pudra (1.za6toto ne e mnogo polezno,a puk i kojata mi e tolkova bqla 4e malko mi e trudno da si namerq podhodq6t).Slagam si samo spirala,moliv/o4na liniq i glanc.
11.Ne izlizam ot vku6t bez  da sum nanesla  za6tita sre6tu UV na otkritite mesta

Tovasa grijite,koito polagam za kojata si.



Vsi4ki produkti ,koito izpolzvam sa na edna marka i ne se prodavat v magazina a e 4rez distributori-maika mi e distributor :)Ako se interesuvate posetete saita http://www.flp.bg .Kompaniqta se kazva Forever Living Products (americanska e i ima klonove po cql svqt za pove4e info vlezte v saita).a ako se interesuvate za produktite i za biznes vuzmojnostite na kompaniqta pi6ete na Email:mimiivanova@hotmail.bg
I ako se interesuvate kakvi produkti izpolzvam ili iskate suvet za vsi4ko svurzano s krasotata pi6ete LS


Dano sum vi bila polezna Simple Smile