Пролетните ви парфюми 6

  • 20 069
  • 391
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 096
                                                                                                         
               
                                                                                                                                           
     
                                                                                         
                                                                                             Италианския моден дизайнер Джани Версаче е роден на 02.12.1946 г., в Калабрия, Италия. Има две сестри и един брат - Тина, Донатела
                                                                                      и Санто. Тина умира, още малко дете заразена с тетанус. Майка им Франческа издържа фамилията с малкото си шивашко ателие. Точно там,
                                                                                      наблюдавайки всеки неин жест с иглата и ножицата Джани попива шивашкия занаят. Скоро започва да моделира свои собствени дрехи и да
                                                                                      ги предлага на клиентите на майка си.  Няколко години по - късно започва работа в текстилна фабрика, като снабдител, работа която му 
                                                                                      позволява да следи отблизо процесите при производство и обработката на тъканите. За пръв път Джани демонстрира уменията си, като 
                                                                                      дизайнер, започвайки работа в модната къща Fiori Fiorentini, после работи последователно за Genny, Callaghan, Alma и Complice. Вече
                                                                                      уверен в себе си и възможностите си, отваря първия си бутик през 1978 г. на ул. ''Виа дела Спига'' в Милано. С главоломното нарастване
                                                                                      на популярността му, нарастват и магазините по цял свят.
                                                                                           Ако трябва по някакъв начин да се опише стилът на Версаче, винаги се споменава този на Армани. Версаче е всичко, което Армани не е.
                                                                                      Версаче е ярък, възбуждащ, скандален - винаги на границата с вулгарността.
                                                                                           През 1997 г. Джани Версаче е убит с няколко изстрела, пред луксозната си вила в Маями.  Убиецът му се самоубива скоро след
                                                                                      извършеното престъпление. Септември, същата година, брат му Санто е обявен за новия глава на холдинга, а сестра им Донатела за 
                                                                                      художествен директор.
 
                                                                                      п.п. Всяка нова тема, ще ви запознава с известен дизайнер и неговите парфюмни вълшебства.

                                      

                    със сестра си Донатела                                         типични тоалети Версаче                     с Клаудия Шифър и Наоми Кембъл                 Джани Версаче на свое ревю  

                                                                                                                                                                                в началото на 90 - те 
 


                                                                                     
                                                                                       
 

Последна редакция: сб, 21 мар 2009, 22:39 от Tess d`Urberville

# 1
  • София
  • Мнения: 1 311
Моля ви кажете ми за този Ангел и Демон?
Тес   bouquet

# 2
  • Мнения: 4 096
maniadekay Simple Smile, Ангел или Демон, го има и в двете версии - едп. и едт., според мен е доста плътен, зимен аромат Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 1 311
Благодаря Тес!  Hug
Малко съм досадна с тези мои въпроси,не знам как ме търпите  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 4 096
А, моля те - нали за това сме тук, да си споделяме и помагаме  bouquet

# 5
  • Мнения: 2 590
Хайде и аз в новата тема.
maniadekay , никак не си досадна. Тес вече го е казала, че сме тук да си помагаме взаимно   bouquet
Тес, поздравления за темата, отново Перфектна както винаги. Hug

# 6
  • Мнения: 4 096
Благодаря ти Вили - в твоя чест и на всички, които обичат парфюмите на Версаче Hug

- любимото ми Версаче Simple Smile

Последна редакция: сб, 21 мар 2009, 18:20 от Tess d`Urberville

# 7
  • Мнения: 2 331
Я, да се запиша и в новата тема с въпросче...скъпичък ми идва на този етап Адикта парфюм и си мисля за дезодоранта ...траен ли е?Заслужава ли да инвестирам в него или да поизчакам за парфюм?
уф, нямам търпение да си получа отровата...

# 8
  • Мнения: 22 343
Здравейте и от мен в темичката. ))))
Не съм ползвала нищо от Версаче, но по нататък смятам да си поправя грешката и да пробвам нещо негово. ))))


Били, предполагам че ще има определена трайност, зависи и от типа кожа, който имаш. ) Но пък можеш да пробваш. ))))

Аз в момента съм залетяла малко на тема професионален грим и пазарувам от ибей като ненормална. ))))

# 9
  • Мнения: 338
От парфюмите на Версаче не съм ползвала почти нищо.
С голямо удоволствие преди няколко месеца си поръчах чист парфюм Blonde(който вече е спрян от производство), но за съжаление бременността ми изигра лоша шега и направо ми се повдигаше от него Sick. Иначе ароматът е страхотен Peace.Със съжаление се разделих с парфюмчето, понеже не виждах смисъл да си стои така.
Но това, което най-много ме радва е, че в момента му се радва наистина голям парфюмен ценител.
Maniadekay, не се притеснявай, няма за какво да се обиждам, че си дала кода на парфюма, който ти изпратих. Тук е мястото да ти благодаря за страхотния аромат, който получих от теб   bouquet.

# 10
  • Мнения: 4 096
Били, по - добре си спести за парфюм, аз не бих дала 50 лв за дезодорант, още 10 лв. отгоре и ще си купиш 20 мл. Адикт, а той е толкова плътен и наситен аромат, че няма бързо да го свършиш Peace

# 11
  • Мнения: 2 590
Били, по - добре си спести за парфюм, аз не бих дала 50 лв за дезодорант, още 10 лв. отгоре и ще си купиш 20 мл. Адикт, а той е толкова плътен и наситен аромат, че няма бързо да го свършиш Peace
Както направих аз 60 лв- 20 мл. и съм супер доволна. (за Адикта става въпрос, че май от целия ми пост не се разбира много, много)
На Версаче любимия ми засега е този:
Следван от този:
Чакам с нетърпение да пуснат в магазините от новото- зелено Версаче и да го пробвам Crazy

# 12
  • Мнения: 4 096
Да, тези двата също ги харесвам Simple Smile

# 13
  • Мнения: 2 590
На скоро пробвах тези двата:
http://www.fragrantica.com/perfume/Versace/Jeans-Couture-Woman-640.html
http://www.fragrantica.com/perfume/Versace/Jeans-Couture-Glam-639.html

Но толкова неща вече бях пробвала и се обърках. Помня, че единия ми допадна , а другия не, но кой кой беше не се сещам ooooh!

# 14
Аз съм много доволна от parfum-bg.com.До сега съм си поръчвала  доста от там и не съм попадлана на ментета и доставката е 3 лв.

Общи условия

Активация на акаунт