Рибарица

  • 3 892
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 930
Били ли сте в Рибарица, с какво впечатление сте останали?
Бихте ли отишли отново?
Къде отседнахте?
Какво разгледахте наблизо докато бяхте там

съпруга ми държи да отидем за 4 дни, като единият ден да отделим за Белоградчишките скали, знам че не е много близко newsm78
но ние все пак сме от морето Blush

търся мнения

# 1
  • софия
  • Мнения: 757
Има тема за Рибарица.
Все пак ние отсядаме във ВПД. Доволна съм от условията, все пак сумата, която заплащаме е смешна.
В комплекса има условия за игра на детето, има закрит басейн, лятото има шезлонзи навън.
Били сме там само уикенди...Като цяло не познавам селото. Лятото, когато ходихме си взехме продукти за пикник от София и си го направихме на Кървавото кладенче на Бенковски(има обособени беседки).
Последните два пъти беше февруари(лошо време, не може разходки, нямаше туристи).
Март бяхме с наши приятели в тяхната вила, същата работа.
Мисля, че лятото е най- добре да се отседне в селото. Съсъ сигурност ще продължим да ходим. Peace
Но намери темата, момичетата там дават полезна информация!
Весело изкарване! Peace

# 2
  • Мнения: 22 343
И аз не намерих другата тема за Рибарица.

Ходим там често, отсядаме в базата на военните (съпругът ми е военен).
На мен лично много ми харесва, природата е страхотна, базата също. Има къде да се ходи и какво да се разглежда, Тетевен е съвсем наблизо, може да се посети Гложенският манастир. По-нататък е и Съвета дупка.

Иначе има страшно много къщи, хотели и т.н.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Днес се завърнахме от ВПД в Рибарица. Помислили са за децата и за родителите им. Природата е страхотна базата също Peace а вечерта става голям купон в механата. Със сигурност скоро пак ще отидем.

# 4
  • софия
  • Мнения: 757
ivben, радвам се, че Ви е харесало. Базата наистина  е мн.подходяща за деца.
Ние смятахме пък четв. да пътуваме за Константин и Елена, хотел флагман, но като гледам времето...А съм сигурна, че няма да има места вече за Рибарица.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Този уикенд беше фул. Резервацията ни беше от преди месец.
iniici  искам да те попитам стаите лукс за 3-ма по големи ли са от двойките? Ние бяхме в апрартамент- 2 стаи, влизах в стая лукс за двама видя ми се малка...

# 6
  • софия
  • Мнения: 757
Ние винаги сме били в лукс 2+1...2 легла и разтегателен диван за малкия. Реновирана е стаята, банята синьо и жълто.
Аз в апартамент и в двойна стая не съм влизала, не мога да сравня.

# 7
  • Мнения: 674
Ние винаги сме били в лукс 2+1...2 легла и разтегателен диван за малкия. Реновирана е стаята, банята синьо и жълто.
Аз в апартамент и в двойна стая не съм влизала, не мога да сравня.
ВПД-то в Рибарица има ли сайт или нькъде снимки???
И може ли да се ползва свободно срещу заплащане? newsm78

# 8
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Само да предупредя- за 23 май в МНО не се гласете, всичко е заето  Simple Smile

# 9
  • софия
  • Мнения: 757
Собствен сайт няма. Ако влезнете в "Соц.дейности на МО" в Гугъл, след малко ровене, ще намероте няколко снимчици.
В някоя друга тема имеше цените за своб.ползване. Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 3 414
ivben чакам си снимките,моля ако искаш пишими на лични

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Ще ги пусна тази вечер. Обещала съм.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Ето малко снимки от уикенда: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=370308
Ние бяхме в нереновиран апартамент. Реновираните стаи са много добри. Аз влизах в двойка, но за съжаление нямам снимки. А местото и комплекса са ункиални. На нас много ни хареса вечерта в механата- става голям купон. А децата през целият ден играха на воля на площадката. Помислено е и за развлечения в лошото време вътре в комплекса има  зали за занимания и спорт.

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Били ли сте в Рибарица, с какво впечатление сте останали?
Бихте ли отишли отново?
Къде отседнахте?
Какво разгледахте наблизо докато бяхте там

съпруга ми държи да отидем за 4 дни, като единият ден да отделим за Белоградчишките скали, знам че не е много близко newsm78
но ние все пак сме от морето Blush

търся мнения

Километрите м/у Рибарица и Белоградчишките скали са над 200, според мен. Хубаво е да се попита и някой сайт, все пак.  Simple Smile http://www.bgmaps.com/routing.aspx?sid=49317c9e5472a86bd3d1f710b2d76804
Но можете и задължително отидете до Орешака и Троянския манастир. Това е нещото, което ще ви хареса.

По въпросите ти:

Били ли сте в Рибарица, с какво впечатление сте останали? Да, няколко пъти. Заради компанията с която съм била ми е било добре. Иначе въобще не ми харесва там. Излишно прехвалване... Няма къде да се разходиш на спокойствие, освен ако не вървиш по главния път.

Бихте ли отишли отново? Само и единствено с хубава компания.

Къде отседнахте? В една къща, на наши познати. Чисто, спретнато, подредено. Собственикът яко ни глези и гледа.

Какво разгледахте наблизо докато бяхте там - Кървавото кладенче, което е над Рибарица и местността беше адски мръсна.  Sick

# 14
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Аз съм на 90% съгласна с Шани, супер скучно ми е в Рибарица и не ми харесва особено....но съм принудена поне 10 пъти годишно да я посещавам...
Само за мръсотията около Кървавото кладенче не съм съгласна- явно си уцелила след някой празник преди да е почистено. По принцип си е идеално.

Общи условия

Активация на акаунт