Страст..любов...обич..

  • 1 225
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 740
Здравейте Simple Smile,

Иска ми се да си поговорим..петъчно-неделно..за тръпката..страстта..как я поддържате в половинката си продължително време? А той във вас? Телевизорът пречи ли на съхранението? А компютъра? Съвместима ли е страстта с обичта или обичта е висша октава на любовта? А Вашата законна половинка /или просто бащата на детето/децата, съответно майката/ е ли Вашата голяма страст/тръпка и доколко едното е съвместимо с другото..? Все едни такива леко екзистенциални въпроси ми се въртят и който иска може да си поговорим..

# 1
  • Мнения: 194
Компютъра и телевизора пречат.

От друга страна , ако няма тръпка и стените ще са виновни.

# 2
  • Мнения: 2 641
малко оф ама като прочетох тази дума "тръпка"  Crazy имах позната която само за тръпка говореше. е намери си я. един негър, 8 години заточение в една ужасна държава и живот по зле от на циганка в БГ. има и дете от "тръпката". сега са разведени, тя едва си дойде, детето го гледа майка й, тя пак нейде по света сигурно с друга тръпка. на някои жени акъл  няма да им дойде никога. от друга страна баба ми се се оженила без тръпка, даже не е познавала мъжа си. резултат 3 деца и супер щастлив живот с мъжа й. и двете са нямали компютър и телевизор  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 740

малко оф ама като прочетох тази дума "тръпка"  Crazy имах позната която само за тръпка говореше. е намери си я. един негър, 8 години заточение в една ужасна държава и живот по зле от на циганка в БГ. има и дете от "тръпката".

И аз имам такава позната, но историята е, може би, по-тежка. Той, отново негър, отново голяма страст, преби я няколко пъти до 7-ми месец бременна от него, когато се ожени  за друга, отново бяла. Малко преди детето да се роди, тя откри, че той е "пропуснал" да й каже, че е болен от СПИН...
Но не за тези истории ми се искаше да дискутираме..А за онова огънче, без което ми се струва, че не можем, онова огънче, което ни кара да се чувстваме живи, това, което  е дало тласък на любовта..доколко е съвместимо с умората от работа, децата и продължителния семеен живот с човека до нас..

# 4
  • Мнения: 388
Тръпка ли? Май след 11г заедно и сиво ежедневие тръпка и страст не ни останала много... Sad . Обичаме се и то много. Често се шегуваме, че сме си станали като въздуха. Имаме чудесно семейство (е, не винаги всичко върви по вода, но свеки казва "където има комин има и пушек"), в което трайно се е настанило доверието и навика да знаеш, че в наистина важен момент има някой, който безрезервно те подкрепя. За нас тъпката никога не е била водеща в отношенията ни.

# 5
  • Мнения: 2 448
Цитат
онова огънче, което ни кара да се чувстваме живи
Всеки различно усеща кое за него е това огънче и инстинктивно го търси през целия си живот. За един дългото време прекарано заедно води до скука, за друг до още по голяма близост. Няма рецепти общовалидни.
За себе си мога да кажа, че на мястото на бабата на  Anaise не мога да съм. По добре 10 тръпки донесли ми болка, отколкото цял живот без.
Но видно е, че хората са различни.

# 6
  • Мнения: 15 619
 Страстта различно я виждаме...
И назад като се обърна виждам тръпка и напред като погледна пак така.
Рецептата си е моя, лична, приложима само към съответния индивид и в необходимото за него и за мен количество и качество... За други тя е непригодна. Wink

# 7
  • Мнения: 1 680
Обичаме се с мъжа ми и много си приличаме,  даваме си свобода, но нещо тръпката....
Дълго говорихме преди дни и му казах, че искам да ме гони в прекия и преносния смисъл...
Тая вечер пием уиски и слушаме ... грамофон... една отдавна забравена романтика... страхотно е.

# 8
  • Мнения: 740

Тая вечер пием уиски и слушаме ... грамофон... една отдавна забравена романтика... страхотно е.

Прозвуча ми много мило и нежно..
Аз усещам  тръпката и емоцията, когато пътуваме само двамата..
На чаша обедно вино...
..неочакван секс,...на необичайно място...

Мисля си, че когато обичат стане много силна, продължителна и надживяла много неща, отношенията започват да приличат по-скоро на такива между роднини и добри приятели, отколкото между любовници...


Общи условия

Активация на акаунт