От къде мебелно фолио цвят ванилия

  • 8 366
  • 22
  •   1
Отговори
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Здравейте,
да знете от къде може да се намери мебелно фолио цвят ванилия.
Из магазините има всякакви шарки но не и едноцветни мебелни фолиота ...

# 1
  • Мнения: 577
Ако си от София. На Сливница и Ботев. На Сливница до офиса на Булсатком. Лятото си купих от там точно цвят Ванилия и оранж.
Магазинът е само за фолиа. Има гланзцирани матирани.

Последна редакция: нд, 22 мар 2009, 15:31 от **poli**

# 2
  • Мнения: 147
ние си купихме точно цвят ванилия от Бриколаж, доста време търсихме нещо едноцветно и само там намерихме  Peace

# 3
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Благодаря!
Май само там не съм търсил ....

# 4
  • Мнения: 8 999
На бул. Хр. Ботев № 30. Също е специализиран магазин за фолио и разни други хартии и лепила.

# 5
  • Мнения: 1 632
ние си купихме точно цвят ванилия от Бриколаж, доста време търсихме нещо едноцветно и само там намерихме  Peace
И май само там е качествено!
Аз май само от него съм доволна...

# 6
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Мерси за инфото за фолиата. Искам да облепя един старичък гардероб в неподходящи цветове. С фолио ли да пробвам или с някакъв лак? Гардеробът е пдч  Thinking

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
И аз мерси и питанката ми е като на Сиренце?
Моят гардероб е въз стар  Thinking

# 8
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
боядисвал съм старо ПДЧ .. не е зле, но с фолио става по-ефектно ...

# 9
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
боядисвал съм старо ПДЧ .. не е зле, но с фолио става по-ефектно ...
Малко е трудоемко облепянето на по-големи плоскости, може да стане на "мехурчета" или да го залепим накриво  Blush Иначе гардеробите нямат много чупки и врътки, та няма да си личи много, че е облепен. Лабрадор, с какво го боядиса? Боя? Лак? Комбинация? Само не искам да се занимавам със шкуркане и т.н.  Tired

# 10
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
обикновена блажна боя, 2 цвята бяло и светло зелено. станаха супер.
проблем възникна с рисуването върху тях с молив. мого трудно излиза и пак личи ...
но тъй като са временни мебели ... не ми пука.

# 11
  • Мнения: 577
Аз се пробвах първо с блажна боя но не ми хареса как става и реших да облепя секциите с фолио. Много лесно стана за 2дни облепих 2 секции 2 нощни шкафчета и скрин.  Първо се пробвах с банкоматната карта да избутвам и да залепвам, но ставаше много бавно. Затова, взех една кърпа  залепвах фолиото в единия край хващах  отдолу хартията издърпвах и с кърпата натисках и избутвах фолиото да се залепи. Почти не ми се получиха мехурчета, а там където се получиха ги срязвах с макетното ножче заглаждах с кърпата и не се личеше.

# 12
  • Мнения: 5
Може ли още малко инфо за технологията по залепянето? Как успявате да избегнете балончетата и да не стане супер крива при залепяне на големи парчета фолио? Разглобявате ли мебелите преди саморазправата с тях?
мога да споделя само горчив опит и разбити илюзии така че няма да ви натоварвам със снимки на жалкия ми екперимент

# 13
  • Мнения: 147
да споделя малко опит - искахме да залепим светло едноцветно фолио (ванилия купихме накрая) на голяма площ пдч цвят венге...голяма мъка беше като почнахме да го лепим, но взехме една дъска и хавлиена кърпа и натискахме отгоре докато го лепяхме.  в резултат нямаше почти никакви мехурчета, само малко накриво тръгна, но всичко приключи добре. просто се въоръжете с търпение  при залепянето Peace

# 14
  • Мнения: 1 632
Лепиш търкаш с кърпа, лепиш,търкаш......
Това е технологията!
После се минава с ютия!
Аз съм показвала мебели облепени от мен, и смея да твърдя, че изобщо не си личи, че са с фолио!

Общи условия

Активация на акаунт