patqt na makite

  • 1 005
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
       Kak se preodolqva edno takova ne6to ,kato tova da nqma6 deca?Vse edno si invalid, ne si na ravno s priqtelkite ti koito imat ve4e po dve,nqma kakvo da kaje6 kogato se govori za deca v kompaniq.
Ne se 4uvsta6 palnocenna Cry.Sajelqvam 4e go davam tolkova tajno ,no taka se 4uvstvam

 Az sam omajena ot 10 godini i moje bi ot 8 xodim po makite s moq saprug.Nesam se otkazala vse o6te,no na tam varvqt ne6tata.Sega podgotvqme invitro NO neznam ot kade se poqvi gadnata hlamidia ,koqto e mnogo oporita .molq vi momi4eta minali po tozi tejak pat -pi6ete mi spodelete s men....

# 1
  • Мнения: 2 261
Пиши на кирилица Peace.
Отчаяние ,сълзи,затваряне в себе си няма да са ти добър спътник.
Хламидията е лечима.
Предстои ви опит и ви пожелавам успех.
Скоро ще станете родители Hug

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
Хламидията е лечима.Аз се излекувах с два курса Азатрил.Имам бебенце след 6 години стерилитет и първи опит инвитро.И вие ще успеете ,но не падай духом  Peace Praynig

# 3
  • Мнения: 313
Здравей Зори! Не се отчайвай толкова много, хламидиите съвсем не са най-лошото нещо и са лечими. Моята история е по-различна, защото при мен хламидиите бяха причината за незабременяване(запушени тръби), както и да е забремнях от 1-ви опит ин витро и мога да ти кажа че когато правих процедурата бях по-щастлива и окрилена от всякога, именно заради надеждата. Ако това ти е 1-во ин витро ти е рано да се отказваш, пък и правилно са ти казали, че хламидията е лечима. Тук в този форум ще намериш много разбиране и подкрепа, има специална тема ин витро там може да споделяш с момичета в твоето положение. Желая ти много кураж, късмет и съвсем скоро да станеш майка  Hug

# 4
  • Мнения: 975
Кураж Зори.Хламидията ще я излекувате.Гледай напред и не спирай да вярваш .fingerscrossed

# 5
  • Мнения: 24
       Kak se preodolqva edno takova ne6to ,kato tova da nqma6 deca?Vse edno si invalid, ne si na ravno s priqtelkite ti koito imat ve4e po dve,nqma kakvo da kaje6 kogato se govori za deca v kompaniq.
Ne se 4uvsta6 palnocenna Cry.Sajelqvam 4e go davam tolkova tajno ,no taka se 4uvstvam

 Az sam omajena ot 10 godini i moje bi ot 8 xodim po makite s moq saprug.Nesam se otkazala vse o6te,no na tam varvqt ne6tata.Sega podgotvqme invitro NO neznam ot kade se poqvi gadnata hlamidia ,koqto e mnogo oporita .molq vi momi4eta minali po tozi tejak pat -pi6ete mi spodelete s men....
[/quote
   

          mnogo vi blgodarq za okurajitelnite dumi, ne znaete kolko mnogo mi pomaga tova.
   izvinqvaite 4e pi6a na latinica no kompiutarat mi nqma kirilica.Skoro 6te mu vkarame .
                   Hug Hug Hug

# 6
  • Мнения: 3 294
Зори , всички сме минали по пътя на отчаянието , има моменти когато се чувстваш безсилна, има моменти когато те е яд че това се случва точно на теб , но в повечето случаи не подозираш колко силен е човек и накрая , когато надежтата ти за дете се оправдае е най-сладко . Сега единственото което мога да ти пожелая е смело напред , предстои ти ин витро , бъди оптимистично настроена за този опит все едно си успяла вече , а хламидията не я мисли , лекува се доста успешно  Peace

# 7
  • Мнения: 24
Зори , всички сме минали по пътя на отчаянието , има моменти когато се чувстваш безсилна, има моменти когато те е яд че това се случва точно на теб , но в повечето случаи не подозираш колко силен е човек и накрая , когато надежтата ти за дете се оправдае е най-сладко . Сега единственото което мога да ти пожелая е смело напред , предстои ти ин витро , бъди оптимистично настроена за този опит все едно си успяла вече , а хламидията не я мисли , лекува се доста успешно  Peace
       mnogo blagodarq za ukorajitelnite dumi ,znam 4e savsem ne sam edinstvenna v tazi maka.
  radvam se 4e go ima tozi forum,kato 4e li mi pada kamak ot sarceto ,kato znam 4e ima i mnogo uspeli v tova na4inanie.
      Radvam se za vsi4ki ,koito ve4e imate bebeta,da sa vi jivi izdravi Grinning

Общи условия

Активация на акаунт