Какво ще ми препоръчате за база за лице?

  • 3 175
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 357
Здравейте!Аз по принцип не се гримирам-единствено слагам спирала и гланц,но искам да ви питам,ако можете да ми прпоръчате нещо,което да нанасям на лицето си след крема или ако има някакъв такъв крем за ефекта,който искам да постигна.Искам някаква база,коректор или крем,който да мога да нанасям на лицето си и след това да не се налага да нанасям фон дьо тен и пудра.Най-проблемна ми е заната около носа,защото там ми излизат черни точици и дори след почистване се виждат малки дупчици.Иначе лицето ми е доста чисто.Има ли подходящ продукт за мен?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 236
С две ръце препоръчвам 'Вълшебна база за грим' на Кларинс, 15 мл бурканче, около 45-50 лева мисля беше. Малко е бурканчето, но го ползвам всекидневно от декември досега  и имам поне за още месец. Не се замисляй изобщо.Изглажда перфектно.
Скоро видях в един каталог,че и на Ейвън са пуснали нещо подобно. Ако нямаш възможност за Кларинс, пробвай на Ейвън и дай отзиви:)

# 2
  • Мнения: 778
С две ръце препоръчвам 'Вълшебна база за грим' на Кларинс, 15 мл бурканче, около 45-50 лева мисля беше. Малко е бурканчето, но го ползвам всекидневно от декември досега  и имам поне за още месец. Не се замисляй изобщо.Изглажда перфектно.
Скоро видях в един каталог,че и на Ейвън са пуснали нещо подобно. Ако нямаш възможност за Кларинс, пробвай на Ейвън и дай отзиви:)

А от къде може да се купи?!

# 3
  • Варна
  • Мнения: 236
Аз си го купих от магазин за селективна парфюмерия във Варна,но всеки един магазин за добра козметика трябва да предлага Clarins. Аз го купих от Beauty zone,мисля че и в София имат магазин. Няма да съжалявате изобщо.

# 4
  • Мнения: 357
Благодаря ти,а какъв точно е ефекта от него?Нали не се налага след това да нанасям и други неща и ще прикрие ли тези точици за които писах?

# 5
  • Мнения: 140
и във темата zа ФДТ съ6то има добри отzиви zа нея 6те вzема и аz накрая да я пробвам

# 6
  • Мнения: 357
Това: http://slimages.macys.com/is/image/MCY/products/5/optimized/2067 … .5,0&fmt=jpeg
ли е продукта,който ми препоръчваш?

# 7
  • Варна
  • Мнения: 236
Да, това е. Много нежно запълва неравностите по лицето и тушира петънцата, но не си мислете,че скрива пъпките изцяло. След него ФДТ и ефекта е супер,кожата става като кадифе.Аз лично имам малко пъпки по бузите,подкожни като неравности, и съм доволна. В магазини,които го предлагат,трябва да има мостри-пробвай на ръката си и виж ефекта,идеално скрива линиите. Майка ми не ползва ФДТ и го използва върху крема си и е доволна и тя, а има 50 год. а естествено с това и бръчици:)
идеално го описах:)

# 8
  • Мнения: 22
    Много добри отзиви за тази основа...Ще я изпробвам обезателно!  Party

# 9
  • Мнения: 357
Благодаря,ще опитам непременно!

Общи условия

Активация на акаунт